ADIYAMAN

Adıyamanlılar Vakfı Üç Önemli Gündem Maddesiyle Toplandı

 

Adıyamanlılar Vakfı, Ekim ayı genişletilmiş yönetim kurulu toplantısı üç önemli gündem maddesi ile toplandı.

 

Vakıf başkanı Ramazan Aksoy başkanlığında toplanan genişletilmiş yönetim kurulu toplantısında 2015-2016 eğitim yılında yapılan burs çalışması masaya yatırıldığı gibi 19-23 Eylül tarihleri arasında Sakarya da gerçekleştirilen gençlik kampı ve 4-6 Kasım tarihlerde Bolu da yapılacak olan yıllık genişletilmiş istişare toplantısı masaya yatırıldı.

 

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, her geçen gün kurumsallaşma adına önemli adımlar atarak ülke genelinde varlığını his ettiren Adıyamanlılar Vakfımız, gelecekte çok daha önemli hizmetlere imza atmak için bursiyer öğrencileri vâkıfa kazandırmanın kanallarını açma konusunda çok daha fazla gayret sarf edeceğini söyledi.

 

Vakfın bir önceki Genel Başkanı Ömer Özkartal ise yönetim kurulu kararıyla bu yıl 6. Geleneksel yıllık istişare toplantısını 4-6 Kasım tarihlerde Bolu da gerçekleştireceğini belirterek, senede bir kez yapılan bu toplantının gerek vakfımızın vizyonu ve gerekse vakfın gelecekte yapılması planlanan hizmetler konusunda son derece büyük bir önem taşıdığını söyledi.

 

Haber: Abdulkerim SONKAYA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu