GERGER

Ahmet Mancak’dan Gerger İlçesine Ziyaret

Ak Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Ahmet Mancak yaklaşık 1 haftadır Adıyaman ve ilçelerinde Ak Parti Milletvekili adaylarına destek olmak amacıyla seçim gezileri gerçekleştiriyor . Bu kapsamda Adıyaman Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan vekili Ahmet Aydın ile birlikte bir çok seçim bölgesine  ziyarette bulundu.  Memleketi Gerger’e sıla-i Rahim gerçekleştirmek için gelen Ahmet Mancak  Gerger  ilçesinde de bir takım ziyaretlerde  bulunarak bazı sorunları not edip gerekli çözümlere kavuşmasını sağlamak için gerekli yerlere ileteceğini  söyledi.

Gerger Kaymakamı  Bülent Hamitoğlu’nu Makamında ziyaret ederek kendiler ile sohbet etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbet karşılıklı fikir alışverişlerine vesile oldu. Kaymakamlık ziyaretinden sonra Gerger belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkan Vekili Abdurrahman Afşin ve Yazı İşleri Müdürü Mustafa Mente ile sohbet ederek iştiare de bulunan       Ahmet Mancak daha sonra belediye den ayrıldı

Ahmet Mancak Ak Parti Gerger İlçe Başkanı Emin Alpaslan ve  Teşkilatını ziyaret ederek ,  sorunları dinleyip fikir alışverişinde bulundu. Ülkemiz ve Milletimiz için elinden geldiğince parti adına çalışmaya gayret gösterdiğini ,İlçe teşkilatınında çalışmasından memnun kaldıklarını ve aynı tempodan devam edeceklerini bildiğini söyledi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Ahmet Mancak Gerger ilçe teşkilatından ayrılarak Devlet Hastanesine ziyarette bulunarak Hastane  Müdürlüğüne getirilen Şerif Dündar’ı makamında ziyaret etti.

Hastanenin eksik olan malzemelerini ve sorunlarını dinleyen Ahmet Mancak bu sorunları titizlikle not edip gerekli yerlere ileteğini bildirdi.  İlçe den Ayrılan Ahmet Mancak Adıyaman Merkez Ve Besni ilçesinde Adıyaman 5 Milletvekiline destek vermek için Ak Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ile bu seçim merkezlerini gezerek ,Ak partiye destek vermelerini istedi. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu