GERGER

Ak Parti’den Gergerli Gençlere İstihdam Sözü

AK Parti’den Gergerli Gençlere  İstihdam Sözü

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Gerger ilçesini bir heyetle birlikte ziyareti etti. Ziyaret sırasında Gergerin her köyünden lise mezunu bir  genci Adıyaman  ve çevre illerde iş imkanı sağlayacağına ve ilçede yüksekokul açılması konusunda gayret göstereceği sözünü verdi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat, Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, İstanbul 2. bölge Milletvekili aday adayı Mehmet Düzen Gerger Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Dündar ve partililerin oluşturduğu Gerger’de bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak AK Parti Gerger İlçe Başkanlığını ziyaret eden heyet, İlçe Başkanı Emin Alpaslan ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandılar. Milletvekillerinden oluşan heyet ilçe binasında Partili üyeler ve Muhtarlarla bir istişare toplantısı gerçekleştirerek ilçenin sorunları  masaya yatırdılar.

Mehmet Düzen Ahmet Aydın’dan söz aldı 

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adaylığı  surecinde Yasam ve Kardeşlik projesi ile gündem oluşturan Mehmet Düzen, Ak Parti Heyetinin Gerger ziyareti sırasında heyete eşlik etti ve Adıyaman Milletvekillerine Gerger’de gençlere is imkanı  sağlanması ve Gerger’e yüksekokul getirilmesi konusunda öneri sundu.

Heyet Başkanlığını yürüten Ahmet Aydın, bu ziyaretlerin sebebinin sıkıntıları tespit edip çözüm üretmek olduğunu söyleyerek, iş ve eğitim imkanları için projeler üreteceklerini ve her köyden en az bir gence istihdam sağlamak için gayret göstereceklerini söyledi. AK Parti hükümetlerinin yerinde kalkınmaya önem verdiğini ve bu konuda projeler üreterek hayata geçirdiğini ifade etti. Fakat bu projelerin hayata geçmesinin zamana bağlı olduğunu belirterek en kısa zamanda ilçenin ve Adıyaman’ın kalkınması için projelerin hayata geçirilmesi için gayret göstereceklerini belirtti.

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu