GENEL

Aksan Spor Yine Şampiyon

Gersoy-Der'in organize ettiği  futbol turnuvası final maçı bu gün oynandı. Yaklaşık 3 ay evvel start alan futbol turnuvasında 2 ncilik ve şampiyonluk maçları bu gün oynandı.

 

Turnuvanın şampiyonu Aksan Spor olurken, 2 nciliği Gerger Dağlıca ve 3 ncülüğü ise Aloman takımı aldı. Centilmenlik kupasını ise bu yıl Taraksu (Dragso) takımına verildi. Bu yıl ki turnuvada verilen diğer bir ödül ise altın ayakkabı ödülü oldu. Altın ayakkabı ödülünü ise Taraksu (Dragso) takımından Medet Demir aldı.

 

Gersoy-Der başkanı Mahmut Özdemir, turnuvaya katılan ve izlemeye gelen ayrıca turnuvanın organizesine katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Bu tür organizasyonların sürekli yapılması gerektiğini belirten Özdemir, gençlerin ve hemşerilerimizin bir birleriyle sıcak dostluklar kurulmasına öncülük ettiğini düşündüğü bu turnuvanın önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti.

 

Turnuvanın son final maçımı izlemeye gelenlerin arasında il genel meclis üyesi Zeynel Yılmaz, Sultangazi Belediyesi meclis üyeleri İsmail Akkaya, Mahmut Yılmaz ve dernek başkanlarımız, Adıyaman Dernek başkanı Mehmet Deniz, WSKF Başkanı Zülfikar Yeşil, Bader Başkanı Mehmet Özcan, Canbeg Dernek Başkanı Abdulkadir Durmuş, Tirkidin Dernek Başkanı Enes Çingay, Alhinsino Dernek Başkanı Hasari Güzel, Saraycık Dernek Başkanı Kahraman Karakoca, Akdoğan Dernek Başkanı Hacı Konan, Sutepe Dernek Başkanı Aziz Karataş, Çobanpınar Dernek Başkanı, Mehmet Tuğluk, Esentepe Spor Kulübü Başkanı Üzeyir Polat katıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu