GERGER

Aksoy’dan Muhteşem Açılış

Gerger Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi 4 Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, İ.Halil Fırat, M.Fatih Toprak ve Yakup Taş’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Gerger ilçe merkezinde yapılan açılışa ayrıca İl başkanı Mehmet Dağtekin, Kahta ilçe başkanı Bedir Yeni ve İl Meclis başkanı Mehmet Can Erdoğan’la birlikte Gerger’in köy muhtarları ve vatandaşlar da katıldı.

Törende konuşma yapan Erka Aksoy; 
Çok değerli misafirler, 
Kıymetli hemşerilerim,
Saygıdeğer milletvekillerim ve bizleri kırmayarak bugün burada, seçim koordinasyon merkezimizin açılışında yanımızda olma nezaketini gösteren bütün gönül dostlarını saygıyla selamlıyor.
Partim adına Gerger belediye başkanı olarak aday gösterilmeme vesile olan, teveccüh gösteren ilçe yönetim kurulumuza, il başkanımıza, milletvekillerimize, tüm teşkilatımıza, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 
Seçim süreci boyunca beni telefonla arayan, bulunduğum her ortamda bu göreve layık olduğumu söyleyen, can-ı gönülden destekleyen, teveccüh gösteren, dualarını eksik etmeyen arkadaşlarıma, tüm dostlarıma ve Gergerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. 
Bu seçimin Gerger için bir dönüm noktası olduğunu, sizlerinde en az bizler kadar iyi bildiğinizden eminiz.
Gerger için,  Hizmet diyerek çıktığımız bu yolda , çalışmalarımızın merkezinde insan olacağına, yapacağımız her projede tüm Gergerlilerin görüşüne başvuracağız. 
Çevreci, çağdaş bir belediyecilik anlayışı ile, siyasi dini ve mezhep ayrımı yapmaksızın kim veya kimlerden hangi kabileden olduğuna bakmaksızın, Ötekileştirmeden, Her kesimin belediyesi olacağımıza söz veriyorum.
Hizmette geri kalmış İlçemizi, Hizmetlerin en iyisiyle buluşturacağımıza söz veriyorum.
Belediye hizmetlerinin dışında bilindiği üzere ilçemizin en büyük iki sorunu yol ve doktorsuz, yönetimiz hastanemizin aktif olarak kullanılamaması.
Milletvekillerimizin de huzurunda bu en önemli iki sorun ve diğer bütün eksiklerimiz ve ihtiyaçlarımız için gerekli tüm adımları atarak partimizin gücü ve kendi azmimizi birleştirerek bütün sorunların üstesinden geleceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. 
Gönül belediyeciliğini ilke edinerek, 
Halk ile halk belediyeciliği için,
Gergerimizin huzuru ve refahı için,
Çocuklarımızın geleceği için,
Siz Gergerli hemşerilerimin oylarına talibim 
Güzel bir Gerger için desteklerinizi bekliyorum. 
Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi hürmetle ve muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

GERGER 1 NİSAN SABAHINDA AK PARTİDE OLACAK
4 vekilin konuşmalarının başlıca ana başlığı, bu dönem Gerger belediye başkanlığını kazanacağız oldu. İlçedeki bir çok hizmetin Ak parti döneminde yapıldığı söyleyen vekiller, Gerger-Narince yolunun yapımına da en kısa süre içinde başlanacağı söylendi.
Konuşma ve açılışın ardından çarşı esnafını dolaşan vekiller diğer programlara katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

Gerger Ak Parti ilçe başkanı Emin Alpaslan’ın açılış konuşmasıyla başlayan tören, belediye başkan adayı Erkan Askoy ve 4 milletvekili ve İl Genel Meclis üyesi Abdulrahim Bayhan’In konuşmalarıyla son buldu.

Tören sonrası seçim koordinasyon merkezinde yemek ikramı yapıldı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu