ADIYAMAN

Bilal Mente’ye Bir Ödül Daha

HEMŞERİMİZ BİLAL MENTE’YE BİR ÖDÜL DAHA 23 Yıldır Nemrut dağı Milli Parkında görev yapmakta olan ve görevini fazlasıyla iyi bir şekilde sürdüren Çeşitli kurum amirlerinden Takdir ve Teşekkür belgesi alan Hemşerimiz Bilal Mente’ye bir ödül de KAHTA KAYMAKAMLIĞINDA Bizzat Kaymakam METİN ESEN tarafından makam odasında kendisine taktim edildi.

Daha Önce onlarca kez Kurumlar ve Amirleri tarafından çeşitli ödüllerce ödüllendirilen Bilal MENTE bu sefer de Kahta Kaymakamlığı tarafından 29.MAYIS 2014 günü Başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir.

BAŞARI BELGESİNİN ALINMA NEDENİ: GÖREV YAPTIĞIM SÜRE ZARFINDA NERUT DAĞI MİLLİ PARKINA GELEN YERLİ YABANCI TURİSTLER İLE GELEN DEVLET BÜYÜKLERİNİ KARŞILAMADA, GÖSTERMİŞ OLDUĞU MİSAFİRPERVERLİK, MİHMANDARLIK VE ENFORMASYON GÖREVİNİ BAŞARIYLA İFA ETTİĞİ TARAFIMDAN MEMNUNİYETLE MÜŞAHEDE EDİLMİŞTİR.

Bu nedenle KAHTA KAYMAKAMLIĞI tarafından Bu Başarı belgesi Bilal mente’ye Bizzat Kahta Kaymakamı Metin ESEN tarafından Makam Odasında Kahta Kaymakamlığı yazı işleri Müdürü’nünde hazır bulunduğu bir toplantıda takdim edilmiş ve bu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür edilmiştir.

Ayrıca Bilal Mente’ye 2013 yılında ADANA JANDARMA BÖLGE KOMUTANI Hamza ÇELEPOĞLU tarafından teşekkür plaketi verilmiştir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu