TUT

Dut Bahçem Ürünleri Tüketiciyle Buluşuyor

www.dutbahcem.com.da satışta…!

Türkiye'de dutla ilgili kurulmuş en geniş kapsamlı bahçe olan DUTBAHÇEM'in ürünleri; artık tüketiciyle buluşuyor.

DUTBAHÇEM 'de doğal ve geleneksel yöntemlerle hiçbir katkı maddesi olmadan üretilen Dut Kurusu ve Dut Pekmezi tüm Türkiye'de satışa sunuldu.

Dut yetiştiriciliğinin önemli olduğu ve adını da duttan alan Adıyaman'ın Tut ilçesinde kurulu olan bu bahçede,dutlar hiçbir işlem görmeden tamamen kendi doğallığıyla üretilmektedir.

DUTBAHÇEM'de yetiştirilen dut ve dut ürünlerine www.dutbahcem.cominternet adresinden sipariş vererek artık Türkiye'nin her yerinden ulaşmak mümkün.

Dutun vatanı "TUT"

DUTBAHÇEM ürünlerinin tüketiciyle buluşmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten DUTBAHÇEM'in kurucusu Kadir Dursun; hedeflerinin dutun kendi toprağı olan ve adını duttan alan Tut ilçesi ile markalaşmasını sağlamak olduğunu belirtti.

Dursun ayrıca ; " 2008 yılında kurulan bahçede önemli dut çeşitlerinin ve fidanlarının yer alıyor. Ve burası dut yetiştiriciliği konusunda bölge halkı için bir araştırma ve geliştirme merkezi niteliği taşıyor. Önümüzdeki yıllarda Dut'la ilgili bir araştırma enstitüsü kurulmasını ve çalıştaylar düzenlenmesini de hedefliyoruz " dedi…!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu