ADIYAMAN

Eski milletvekillerinden Adıyaman’a çıkarma

22. Dönem milletvekilleriyle bazı bürokratlar Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun misafiri olarak Adıyaman’a geldi.

 

22 ve 23. dönemde milletvekili olan Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya eski milletvekilleri ve bürokratlar hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Konya Büyükşehir Belediye Eski Başkanı ve 22. dönem milletvekillerinden Konya Milletvekili Halil Ürün, Osmaniye Milletvekili Şükrü Ünal, Van Milletvekili Cüneyt Karabıyık,Ardahan Milletvekili Kenan Altun, Çorum Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu ile birlikte bürokratlar Adıyaman’a çıkarma yaptı.
Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden eski milletvekilleri ve bürokratlar daha sonra şehrin değişik yerlerinde gezdiler.
Konya Büyükşehir Belediye Eski Başkanı ve 22. Dönem Konya Milletvekili Halil Ürün, Hüsrev Kutlu’ya aynı dönemde milletvekilliği yaptıklarını ve iyi bir dostluk kurduklarını belirtti.
Halil Ürün, Adıyaman’ın çok beğendiklerini ifade ederek, “Adıyaman çok sıcak olmasına rağmen insanlar neşe içerisinde işlerinde güçlerinde. Huzur ortamı ve güzelliklerin kardeşçe paylaşıldığı bir ortam. Burada olmaktan çok mutluyuz. Bu vesile ile bütün arkadaşlarımız adına ben Adıyamanlı kardeşlerimi ve başkanımızı tebrik ediyorum. Başarısının artarak devamını diliyorum” dedi.
Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, misafirleri ağırlamaktan mutluluk duydukların belirterek, “Adıyaman halkımız ile beraber kucaklaştılar. Bizleri de onure ettiler. Onları burada ağırlamak bizler için bir şereftir” dedi.
Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise, Ankara’dan dostlarını görmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bugün Adıyaman’a ziyaretimize geldiler. Grubun içerisinde bulunan çok kıymetli mimar ve mühendis arkadaşlarımızın Adıyaman’a nasıl bir katkı sağlayacakları konusunda çabaları ile buraya geldiklerini görüyorum. İnşallah bu ziyaret hem kendileri açısından yeni bir ufuk oluşturacak. Adıyaman açısından bir sonraki yol haritamızda ufuklar açacak bir bir ziyaret olacaktır. Ben gelen dostlarımıza arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum Adıyaman’da ağırlamaktan memnun oluyorum mutlu oluyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu