GERGER

Gerger Ak Parti Belediye Başkan Aday Aday’ından Açıklama

Gerger Belediye başkanlığı için Ak Partiye müracat eden tek aday Erkan Aksoy’dan temayül yoklaması sonrası basın açıklaması.

“Siyaset yapan kişilerin omuzlarına ağır yükümlülükler biner.

 Bundan dolayıdır ki sorumluluk taşımayı başaramayan kişilerin siyasette de başarılı olmaları pek mümkün değildir.

Bir milletin dertlerini yüklenmek, onların sorunlarına çözüm bulmak bu uğurda didinmek çabalamak memleket sevdasıyla yaşayan kişilerin başarabileceği işlerdir.

Yıllardır ülkemize gerek içten gerekse dıştan gelen tehditlere karşı koruyan, memlekete siper olan Ak Parti’nin, memleket sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirdiğini görüyoruz.

Bende bu şuur, bilinç ve kararlılıkla aday adaylığımı aylar öncesinden siz kıymetli hemşerilerime açıkladım.  Bugün gördüğünüz üzere tek aday adayı oldum. Ve şayet bir aksilik olmadığı takdirde aday olarak yolumuza siz kıymetli hemşerilerimizin de destekleri ile devam edeceğiz.

Biz kendi şahsi çıkarlarımız kendi istikbalimiz için bu yola çıkmadık. Gerger’in meselesi bizim meselemiz vatandaşın derdi bizim derdimizdir diyerek bu yola baş koyduk. Gerger’in istikrarını Gerger’in refahını Gerger’in huzur ve emniyetini kendimize dava olarak belirledik. Hazreti Mevlana “dert adamı yollara düşürür” diyor. Biz Gerger’in derdini derdimiz bildiğimiz için, Gerger’in çocuklarının geleceğine garanti olmak için bu yollara revan olduk.

Bu bağlamda taşın altına elimizi değil, gövdemizi koyacağımız sözünü veriyoruz. Yakında Ankara’ya giderek Cumhurbaşkanımıza da sunacağım projelerimizi de sizlerle paylaşacağız.

Rabbim bu yolda desteklerini esirgemeyen ilgisini hiç aksatmayan dostlardan hemşerilerimizden razı olsun. Allahın izni ve siz kıymetli vatandaşlarımızın da destekleri ile bu davadan alnımızın akı ile çıkacağımızdan kuşkumuz yoktur.

Sevgi saygı ve selamlarım ile…

Erkan Aksoy

Gerger Ak parti belediye başkan Aday Adayı”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu