GENEL

Gergerliler Turnuvasına Katılan Takım Temsilcileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Gersoy-Der tarafından organize edilen ve yaklaşık üç ay evvel startı verilen futbol turnuvasının final haftasına girilmesi dolayısıyla, turnuvada top koşturan takımların temsilcileriyle dernek spor komisyonu üyeleri kahvaltıda bir araya geldi.

Gersoy-Der binasında verilen kahvaltıya hemen hemen tüm takımların temsilcileri katılırken final ve üçüncülük maçlarını oynayacak olan dört takımdan katılım olmaması diğer takım temsilcileri tarafından eleştirildi. Bu dört takım temsilcilerinin bu duyarsızlıklarından ötürü kınadıklarını belirttiler.

Kahvaltı programına katılan takım temsilcilerine hitaben konuşan başkanımız Mahmut Özdemir; “Üç ay evvel ilk maçının oynanmasına başlayan ve 36 takımın yarıştığı, yaklaşık 550 oyuncunun sahaya çıktığı bu büyük organizasyonda en çok emeği olan Spor komisyonu üyelerine ve bu komisyonun başında bulunan başkan yardımcımız ve spor komisyonu başkanı sayın Süleyman Demir’e çok teşekkür ederim.

Bu gün burada olan ve turnuva boyunca büyük bir özveri ile maçlara çıkıp çaba gösteren takımlara ve takım temsilcilerine de ayrıca çok teşekkür ederim. Amacımız bu turnuvada hemşerilerimizi bir araya getirmek ve kaynaşmalarını sağlamaktı. Nitekim de bunu başardığımızı görüyoruz. Böylece turnuvamız amacına ulaşmış oldu.

Bildiğiniz üzere iki ay önce ilçemizde meydana gelen üzücü hadiseden dolayı turnuvamızın son bir kaç maçını bu aya ertelemiştik. Bölgemizde vuku bulan bu tür olayları bizi derinden üzmektedir. Sivil Toplum Kuruluşları olarak bu tür hadiselerin yaşanmaması adına  bu tür turnuva ve etkinlikleri sürekli düzenleyerek insanlarımızın kaynaşmasını sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Önümüzdeki yıl daha geniş ve daha çok katılımcının yer alacağı bir turnuva organizasyonu düşünüyoruz. Bu geleneksel bir hale gelen bir organizasyon olmuş durumda. Bazı amatör kulüplerde turnuvamızı yakından takip ettiler. Bu kulüpler turnuvamızda top koşturan yetenekli sporcuları kadrolarına kattılar. Bu tür transferlerden dolayı mutluluk duyuyoruz.

Katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.” dedi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu