ADIYAMAN

Haçlı Oyununu Bozmak ZorundayızEvet Haçlı ismini bir çok kez bilerek konuşuyorum.Çünkü gerçek bu 15 temmuzda oynadıkları ihanet oyunu bozulunca yeni oyunlara başladılar. Ve bu oyunları bitmiyecektir.Bizimde devlet olarak millet olarak bunu bilmemiz ve KARŞI OYUNLARI ZAMANINDA VE YERİNDE OYNAMAK MECBURİYETİMİZ VAR.

Son düzenlemeyle 23 ilde başalatılacağı söylenen kalkınma hamlesi çok deyerlidir ve yerinde bir karardır.Ancak gelecek yatırımcıları bürokratik engellere boğmadan siyasi güç aranmasına zorlamadan bu işin süratle yapılması lazım.Özellikle bankalar ayağına çok dikkat etmek lazım bankalar engel yerleri olmaktan çıkarılması bir zorunluluktur.

DEVLETİYLE MİLLETİYLE KAVGALI OLANLARA DİKKAT ETMELİ KAMU KAYNAKLARIYLA DÜŞMANDA MEYDANA GETİRİLMEMELİDİR.

Benim daha önceki bırkaç kez yazılarımda belirttiğim 15 il hükümetimiz tarafından 23 ile çıkarıldı demek ki aklın yolu birdir.

Yatırımcıların bölgeye akması lazım.Olmadı devlet fabrıka yapacam diyor ve perişan insanlara aş ekmek sağlıyor. Pazar sorunumu var? 20 yıl ben alırım dıyor diyorda dıyor.Bu hamlenın uygulamada sekteye uğraması veya bazı hainler tarafından uğratılmaması için tedbir elzemdir.
BİRDE sınır güvenliği sınırdan geçen silah ve uyuşturucuyu engellemek adına somut adımlar atmalı
Koruculuk sisteminin yeniden yapılandırılması cok yerındedır.
Peş peşe atılan adımlar olumludur ve oyun bozucu niteliktedir. Ankara da türediği kulaktan kulaga fisildanan ıceri alınlara donuk iş görme simsarlarının söylentisi buraya kadar geldiyse bunada dıkkat etmek lazımdır.

Birde terörün kökunun kazılmasına amenna suçsuz insanların magdurıyetıne de fırsat vermemek lazım kendi insanımız kolay yetişmiyor.

 
KİMSE ASLA VE KATA KOLLANMAMALI ÖZELLİKLE SİVİL TOPLUMUN HALKIN ALENİ BEYANLARINADA KAMUNUN TİTİZLIKLE ELE ALMASI LAZIM.

 23 il planlaması iyi gibi alınan kararlar uygulanırsa…
Ayrıca Sayın Meclis Başkan Vekilimiz Ahmet AYDIN ve Sayın Adnan boynukaradan aldığım bilgiye göre ADIYAMAN özellikle adeta bir TARIM ARAŞTIRMA GELİŞTİRME başkenti olma yolunda.
Bunun planlaması yapılmış kararları alınmış parası ayrılmış.

SIRA KAZMAYI VURMADA.
BU DEVASA YATIRIMLARIN İLİMİZE KAZANDIRILMASINDA EMEĞİ GEÇEN SAYIN VEKİLLERİMİZE SAYIN VALİMİZE SAYIN BAKANIMIZA VE ONAYLAYAN SAYIN BAŞBAKANIMIZA ADIYAMANIN TABANINDAN CUMHURUNDAN KUCAKLAR DOLUSU TEŞEKKÜRLER.

ADIYAMANA BAKIN ADIYAMAN YILLARCA İTİLİP KAKILDI MAALESEF ARZULANAN YATIRIMI ALAMADI.
EVLİYALAR KENTİ ENBİYALAR KENTİ SAHABE KENTİ ADIYAMAN. ADIYAMAN A BAKINKİ ALLAHTA SİZE BAKSIN.

Şimdilik iyi gidiyor devamı temennimizdir.

HA GAYRET.

Zeki Dişkaya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu