TUT

Hayır Sever Vatandaştan Tut’a Sağlık Ocağı

Valilik Makamında düzenlenen protokole Vali Mahmut Demirtaş, İl Sağlık Müdürü Dr. M. Emin Taş, Hayırsever Abuzer Yıldırım ve oğlu Osman Yıldırım katıldı.

                İmzalanan protokol sonrası hayırsever Abuzer Yıldırım’a teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, “Hayırseverimiz Abuzer Yıldırım ile geçtiğimiz yıl Tut ilçe merkezinde yaptıracağı 18 derslikli okulun protokolünü imzalamıştık. Bazı köylerimizde Sağlık Evi ihtiyacı duyuluyordu. Kaşlıca köyümüzde hayırseverimizin katkısı ile bu sorunu da gidermiş olacağız. Abuzer bey daha öncede ilimize Diş Hastanesi, Okul, Cami, Taziye Evi gibi toplumun ihtiyaç duyduğu çok önemli hizmetlere ve hayırlara vesile olmuştur. Çünkü hepimiz biliyoruz ki insanların en hayırlısı topluma faydalı olandır. Hayırseverimiz Abuzer bey kazandığını yine bu kent ile paylaşıyor. Kendisinin bu memleket için gösterdiği fedakarlık bizler için bir mutluluk ve gurur kaynağıdır.  İlimize yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyor, bu tür hayırlarının devamını diliyorum”dedi.

 

Hayırsever Abuzer Yıldırım ise, Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ederek, “Sizin bu memleket için yaptığınız çalışma ve gayretler takdire şayandır. Göstermiş olduğunuz bu gayretin yanında bizlerde elimizden geldiği kadar memleketimize bir şeyler katmaya çalışıyoruz”dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu