ADIYAMAN

Hayırlı Olsun

Adıyamanlı Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy’a “Hayırlı olsun” ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

MEGA Center Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Altınkılıç Kefir’in sahibi Kemal Altınkılıç, Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Yusuf Polat ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Adıyamanlılar Vakfı’nın yeni Genel Başkanı Ramazan Aksoy’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

MEGA Center Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Altınkılıç, “Adıyamanlılar Vakfı, hepimizin gurur duyduğu bütün Adıyamanlıların yüz akıdır. Çok güzel hizmetlere imza atarak Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil etmesi bizleri gerçekten gururlandırıyor. Ramazan Aksoy ağabeyimizin bu göreve layık biri olduğuna inanıyoruz. Bugüne kadar yaptığı her işi başarıyla yaptığı gibi vakıf başkanlığını da en iyi şekilde yapacağına inanıyoruz” diyerek başarılar diledi.

Sincik Gönüllüleri Derneği Başkanı Yusuf Polat ise; “Ramazan ağabeyin, kendi iş alanında olduğu gibi, vakıf işlerinde de önemli başarılara imza attığını biliyoruz. Kamuoyu onu her zaman hayırseverliliği ile tanımaktadır. Türkiye’nin yakinen tanıdığı ve yükü ağır olan bir vakfın başkanlığını yapmak hiç kolay değildir. Bundan sonra -bugüne kadar olduğu gibi-  vakfın her türlü çalışmalarında onu asla yalnız bırakmayacağız” şeklinde konuşarak başarılarının devamını diledi.

Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte misafirlerini vakfın genel merkezinin kapısında karşılayarak mütevazılığını elden bırakmayan Vakıf Başkanı Ramazan Aksoy, ziyaretlerinden dolayı her iki Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Aksoy, Adıyamanlılar Vakfı’mız kurulduğundan bu yana Adıyamanlı hemşehrilerimiz bizi asla yalnız bırakmamıştır. İnşallah bundan sonra da bırakmazlar. Onların bu güvenini sarsmamak için de gerek Mütevelli Heyeti olarak gerekse Yönetim Kurulu olarak gece gündüz demeden bütün gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Vakfımızın prestiji, tabii ki hepimizin prestijidir. Bunu bu şekilde algılamak lazım. Var olan bu prestije prestij katmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğiz” diyerek herkese teşekkür etti.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu