SİNCİK

Hizmetinin Karşılığı Böyle

Adıyaman’ın Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut, ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakam Bülent Güven’e Belediye Meclisi’nin aldığı kararla Fahri Hemşehrilik beratı verdi.
Kaymakam Bülent Güven’i makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Korkut ve meclis üyeleri, Fahri Hemşehrilik beratını takdim etti.
Kaymakam Bülent Güven’in ilçeye büyük katkı sağladığını dile getiren Başkan Mehmet Korkut, “Kaymakamımız ilçemizde göreve başladığı günden bu güne kadar halkla iç içedir. Yaşanan her türlü sorunla yakından ilgilenmiş ve çözümü için gayret sarf etmiştir. Çok samimi ve sıcak ilişkiler kurmuştur. Halkımızla kurduğu bu sıcak ilişkiyi fahri hemşerilik bağı ile taçlandırmak istedik. Belediye Meclisimizin oy birliği ile aldığı karar neticesinde Kaymakamımız Fahri Hemşehrimiz olmuştur. Kendilerine bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık etsin” dedi.
Kaymakam Dr. Bülent Güven ise Sincik Belediye Meclisi’nin kendisine Fahri Hemşehrilik Beratı vermesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Korkut’un şahsında Belediye Meclisi üyelerine ve tüm Sincik halkına teşekkür ettiğini söyledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu