TUT

İş Adamı M.Uslu Tut İlçesinde Ağırlandı

Gaziantepli iş adamı M. Uslu ilçemizden  eko tarım yatırımı ve eko turizm yatırımı yapmak için arazi satın aldı.

Tut Hava Sporları Kulübü Başkanı Süleyman Solak’ın daveti üzerine ilçemize gelen Uslu ilçemizin doğal güzelliğine hayran kaldığını belirterek şunları söyledi:

Biz Adıyaman da böyle doğal güzelliği olan bir yeri bilmiyorduk. Yapılan yamaç paraşütü şenliklerini basından duyduk İnternet üzerinden hem videoları hemde fotoğrafları inceledik bu ilçeye gidip canlı gözlerle görelim dedik ve hayran kaldık, buralara yayla turizmi ve spor turizmi için arge çalışmaları yapıp alacağımız fizibilite raporlarına göre yatırımlar yapacağız. Gaziantepli iş adamlarına ve yayla turizmi yapmak isteyen vatandaşlarımıza bu doğal güzelliği olan ilçeyi anlatacağım onlarında gelip görmelerini ve yatırımlar yapmalarını sağlayacağım dedi.Ve emeği geçen Başta Sayın Kaymakamımız Mehmet Mut olmak üzere ilgi ve alakalarından dolayı herkese teşekkür etti.

Daha sonra Tut Belediye Başkanı Cemal Avcı’yı ziyaret eden Uslu Belediye Başkanı Cemal Avcı ve Tut Hava Sporları Kulübü Başkanı Süleyman Solak ile birlikte yapımı devam eden bungalov tipi evleri mesire alanını gezerek incelemeler yaptılar.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu