ADIYAMAN

Kahta Gazeteciler Cemiyeti AK Parti İl Başkanı Seyfettin BİLEN’i Ziyaret Etti

Kahta Gazeteciler Cemiyeti, 14 Aralık pazar günü Adıyaman Ak Parti Adıyaman 5.Kongresinde il başkanı seçilen Seyfettin Bilen’e ve yönetime seçilen Kahta Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Buğday’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Adıyaman AK Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.Ziyarette Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri;İbrahim Halil Armağan, Bülent Buğday,Baki Kamış,Ezher Zengin, M.Nezif İnan,Hasan Meriç, Bilal Mente, Ö. Faruk Yılmaz iştirak ettiler. Eğitim ve diğer konular hakkında karşılıklı iştiareler şeklinde gerçekleşen toplantı da :

Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kutlu: yaptığı konuşmasında ” Sayın başkan öncelikle Başkanlığınız hayırlı olsun. Başkanlığınız inşallah Adıyaman’ımıza güzellikler,başarılar ve daha iyi hizmetler getirmesi temennimizdir.Kahtalılar olarak en büyük sorunumuz eğitimdir. Okullarımızdaki derslik sayısının yetersizliği yüzünden çocuklarımız daha bir eğitim alamıyorlar. Bu konu da başta valimiz Mahmut Demirtaş ve sizden beklentilerimiz büyük. Nissibi Köprüsünün de bitiyor olması Adıyaman’ı, Kahta’yı transit geçiş noktası olacağından, dolayısıyla bölgemizi daha da önemli kılmaktadır. Nemrut Dağında yapımı devam eden ”Kral yolu” Projesinin ve ”Büyük Çay” Projelerinin bir an önce bitirilmesini bekliyoruz. Böyle yoğun bir zamanda bizleri kabul ettiniz bütün yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkürler ediyorum çalışmalarınızda size ve ekibinize başarılar diliyorum” Dedi.

dıyaman AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen: Kahta Gazetecilerin Cemiyetinin Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek ” Bizleri bu göreve layık gören herkese minnet borçluyum. Öncelikli hedefimiz bütün Adıyamanlılarla bir olmak ve birlikte hareket etmektir. Rabbım kısmet ederse güzel hizmetlerde bulunacağız inşallah. Adıyaman’ın eğitim durumu bizimde gündemimizde. Biz Ak Parti İl Teşkilatı olarak elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız. Türkiye Eğitim Başarı sıralamasındaki yerde olmamamız gerekir. Son TEOG sınavlarında başarı sıralamasındaki yükselmemiz sevindirici, inşallah hep beraber daha yukarılara taşımak için gayret sarf edeceğiz. Ak Parti olarak basınla ilişkileri önemsiyoruz.

Rabbım kısmet ederse ve ömür yeterse, Adıyaman’ımızı layık olduğu yere hep birlikte çıkaracağız. Hepinizin önümüzdeki seçim sürecinde yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Kahta Gazeteciler Cemiyetinin ziyareti bizleri memnun etti. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” Dedi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu