ADIYAMAN

Kahta Gazeteciler Cemiyeti Engelli Öğrenciler İçin Rampa Yaptı

Adıyaman Birsen Esensoy İlköğretim Okulu’na Kahta Gazeteciler Cemiyeti(KGC) Başkanı Kemal Kutlu ve Cemiyet Üyelerinin katkılarıyla engelli öğrenciler için rampa yapıldı. Açılışa Vali Yardımcısı Levent Öztin, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Gürkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban, Adıyaman Girişimci Kadınlar ve İstihdam Derneği Başkanı  (AKİD) Birsen Günay, Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı(KGC) Kemal Kutlu, Kahta Gazeteciler Cemiyeti  Üyeleri katıldı.

Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı(KGC) Kemal Kutlu ve Cemiyet Üyelerinin katkılarıyla engelli öğrencilerimize dikkat çekme amacı ile Adıyaman Birsen Esensoy İlköğretim okuluna Engelli Rampası yapıldı.

Açılışta konuşma yapan Kahta Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Kemal Kutlu :Sayın valim, değerli katılımcılar böyle ulvi bir günde bizleri kırmayıp gelen herkese teker teker tesekkürler ediyorum

KAHTA GAZETECİLER CEMİYETi'nin başlattığı "OKULUMDA ENGELLER KALMASIN " projesi kamsaminda, bir kardeşimizin yüzünde tebessüm görmeyi amaçlayan Kahta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bir okulumuzda engelliler için rampa yaptık.

Bu kapsamda "3 Aralık 2014 Dünya Engelliler Gününde böylesi bir mesaj vermek bizleri sevindirdi.

Böyle bir eseri yaparak farkındalık yaratmak adına, mesaj vermek ve örnek teşkil etmesini amaç edindik.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu