KAHTA

Kahta02 Spor kulüpte Büyük Kayıp


Kahta02 kulüp Başkan Musa Yıldırım, sosyal medya hesabında  yapmış olduğu açıklamada şu ifadeler yer verdi.

“Kahta02 spor kulübüne gönül vermiş değerli kardeşlerim yaklaşık bir buçuk yıldır ilçemizin bir çok dinamiklerini bünyesinde barındıran yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yönettiğimiz Kahta 02 spor kulübünü süper amatörden bal ligine, bal liginden 3. Lige çıkarmak bizlere nasip oldu.

BELİRLEDİĞİMİZ HEDEFE ULAŞTIK

Böylelikle yönetim kurulu olarak belirlediğimiz hedefe ulaşmış bulunmaktayız. Bu bağlamda özellikle şahsıma kattığınız değerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emeklerinize yüreklerinize sağlık.

YEREL DİNAMİKLERİN SORUMLULUK ALMASI GEREKİYOR

3. Lige çıkmamız tescillendikten sonra yaptığımız yönetim kurulu toplantısına katılan ilgili yönetici arkadaşlarımızla aldığımız ortak karar: “ilçemizin gençleri, çocukları, geleceği için büyük maddi ve manevi fedakarlıklarla Kahta 02 Sporu getirebilinecek noktaya getirdiğimizi bundan sonrası için ilçemizi yöneten yerel dinamiklerin sorumluluk alması gerekliliği” konusunda fikir birliğine varılmıştır.

İSTİFA GEREKÇELERİNİ DAHA SONRA PAYLAŞACAĞIZ

Bu gün ilçemizin yerel aktörleriyle yönetim kurulu adına yaptığım görüşmeler sonucunda istifa etme kararının uygun olduğu kanaatine varılmıştır. Tekrardan hepinize teşekkür ediyor, bugün itibarı ile Kahta 02 spor kulübü başkanlığından istifa ediyorum. İstifa gerekçelerini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Saygılarımla”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu