GENEL

Melemen Restoranları Zincirine 3 ncü Halkayıda Ekledi

İsmetpaşa Mahalesi’nde açılan Çakır Melemen Salonu adıyla Sultangazililerin hizmetine açılan işletme, kendine has tadı ve doğal yöresel kahvaltı çeşitleri ile kısa zamanda adını ilçe dışında da duyurmayı başarmış ve 50.Yıl Mahallesi’nde açılan Çakır Melemen ve Kahvaltı Salonu ile kalite ve hizmetten taviz vermeden büyümeye başlamıştı. Seçkin müşterilerinin misafirlerini ağırlamak için ilçe dışından da sık sık ziyaret edilen bir mekan olmaya başlayan müessese 3. Şubesini Sultangazi Belediye Hizmet Binasının karşısında açtı.

Atatürk Bulvarı üzerinde 3. Şubesini açan Çakır Melemen ve Kahvaltı Salonu’nun açılış törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Samsun/Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Murat Atım, Sultangazi Belediye Meclis Üyeleri, Sultangazispor Kulübü Başkanı Osman Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sultangazi Esentepe Kulübü Başkanı Üzeyir Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel, Sincik Düdan Köyü Dernek Başkanı Hasan Yaşar, Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Taşan, GADER Başkan Yardımcısı Ramazan Baykurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barlas, AKYAD Başkan Yardımcısı Ahmet Süt ve Yön. Krl. Üyeleri, Çiğder Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Aybak, Bilal Güzelaydın, Sanatçılar ve Medya Derneği Başkanı İbrahim Harikases, Mali Müşavir Ahmet Mancak ve arkadaşları, Adıyamanlı Sanatçılar Haydar Ulaş, Yaman, Kahtalı Mustafa, Tuncay Okutan ile Sultangazinin iş, siyaset ve spor camiasının önemli isimleri katıldı.

Açılış törenine katılan tüm katılımcılara da teşekkürlerini ileten Cumali Çakır, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden Sultangazi’ye ve Çakır Melemen Kahvaltı salonu müşterilerine hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. 3. Şubelerini Kahta Çiğköfte Orhan Güzelaydın ile birlikte açtıklarını söyleyen Çakır,Adıyamanımızın meşhur çiğköftesini de müşterilerimize sunuyoruz diyerek açılışa katılanlarak bizleri onurlandıran dostlarımıza teşekkür ederim dedi.

Kurdele kesimi öncesi duaların okunmasının ardından Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay konuşmasında “ Böyle önemli bir noktada böylesine güzel bir işletmenin açılışı beni oldukça memnun etti. Ününü önceden duyduğumuz, sabah kahvaltılarıyla meşhur olduğunu bildiğimiz, Çakır Menemen artık Belediyemizin yanına geldi. Mevlam hayırlı etsin, bol kazançlar nasip etsin” dedi. (pusulaistanbul)

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu