GERGER

Muhtar Hacı Ramazan Mente’den Sert Açıklama

Güngörmüş köyü Muhtarı Hacı Ramazan Mente köyünün isminin siyasi amaçla kullanılıp ,Reklam malzemesi olarak kullanılmasından duyduğu üzüntü nedeni ile sitemize bir basın açıklmasında bulundu .

BASIN BİLDİRİSİ

Bazı Medya Kuruluşları ve Sosyal Paylaşım Sitelerinde Adıyaman İlimizin Kötü bir imaj ve Algı operasyonlarının yapıldığını düşündüğümüz bu günler de Güngörmüş köyümüzün siyaseten dile getirilmesi ve bazı arzu etmediğimiz kısır çekişmelerin içine çekilmek istenmesi GÜNGÖRMÜŞ KÖYÜ MUHTARLIĞI olarak bizleri derinden üzmüştür.

Köyümüzü bu nahoş durumla gündeme taşıyan kişileri esefle kınıyoruz. Güngörmüş Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (GÜN-DER)’in Sosyal medya hesabında paylaştığı Basın açıklamasına harfiyen katıldığımızı ve aynı düşünceleri paylaştığımızı deklare ediyoruz.

Ayrıca Köyümüze hizmet etmek için seçildiğimiz günden bu yana Devletimizin Kurumları ile iyi bir iletişim ve Devletin hizmetlerinden köyümüzün istifade edilmesi noktasında büyük bir takip ve gayret içerisindeyiz. Bu bağlamda Köyümüzün su sorunu temelli olarak çözülmüştür.

Gürgenli köyü ile köyümüz arasındaki yol asfaltlsnmıştır. Köyümüz ile Çifthisar köyü arası asfalt hazırlık stabilizesi yapılmış olup, 2016 yılı asfalt programı çerçevesinde halkımızın istifadesine sunulacaktır.

Bahçe ve Kaniya Ömeran mezraları yolu stabilizesi ihale aşamasındadır. Tüm bu çalışmalar kurumsal kimliğin bir gereği olarak yazılı ve hukuki prosedörler çerçevesinde gerçekleşmiştir.

Güngörmüş köyümüzün isminin ‘’hiçbir siyasi Parti ile Reklam amaçlı olarak kullanılmaması gerektiğini belirtmek isterim. Köy halkımız siyasi tercihlerini özgür iradeleri ile sandığa yansıtmakta olup, hiç kimsenin halkın iradesine karşı söz söyleyebilme hakkı olmadığı gibi, haddi de yoktur. Güngörmüş Köyü Muhtarlığı olarak Anayasa çerçevesinde bütün partilere eşit mesafede olup, Hizmetlerin muhatabı da Devletimizin kurumlarıdır. Kamuoyuna Saygılarımızla sunarız.

 

Güngörmüş Köyü Muhtarı Hacı RAMAZAN MENTE

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu