GERGER

Orman Bakanlığı Müdürleri Güngörmüş Köyünü Ziyaret Ettiler

Doğa Koruma Milli Parklar Şube müdürü İsmail KOZAN , Arazyon Baş Mühendisi Ali KARAÇAM, Yeni Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi, Yeni Orman İşletme Müdür yardımcısı Tezcan GÜRBÜZ  ve Eski GAP Orman Bölge Müdürü ve Güngörmüş köyüne kayıtlı değerli hemşerimiz Mehmet SANCAK İle beraberindeki heyetle Gerger ilçemizin en güzel köylerinden biri olan ve Kırkgöz ve Sülüklü Göl doğal güzelliklerine sahip olan Güngörmüş köyünü ziyaret ettiler.Güngörmüş köyüne ait Coğrafi  güzellikleri inceleyen yetkililer bu izlenimlerden gayet memnun kaldılar.

Ziyaret İlk olarak Güngörmüş köyü Muhtarlığna gidilerek gerçekleşti. Bura da Güngörmüş köyü muhtarı Hacı Ramazan MENTE tarafından karşılanan Konuklar Güngörmüş köyüne ait doğal güzelliklerin başında gelen kırkgöz doğal su alanında ağırlandılar. Güngürmüş köyünü beğenen ve gayet güzel olduğunu düşünen yetkililer bura da olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtiler. 

Sıla-i Rahim gerçekleştirerek doğup büyüdüğü yer olan Güngörmüş köyüne gelen Eski GAP Orman Bölge Müdürü Mehmet SANCAK bura da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ve  Köyünü çok sevdiğini belirtti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu