ADIYAMAN

Şehit Askerin Cenaze Töreni Düzenlendi

Adıyaman da Dün şehit edilen Kayserili Uzman Onbaşı Müsellim Ünal (21) için Adıyaman Alay Komutanlığında  cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen  askeri törene Başbakan Ahmet Davutoğlu , Genel Kurmay Başkanlığı ve Kuvvet komutanlarının yanı sıra Bir çok ESKİ yeni Bakan ve Milletvekilleri  ve Adıyamanlı vatandaşlar katıldı. Yapılan cenaze töreninde Başbakan Davutoğlu terörür lanetlediğini belirterek, en kısa zamanda gerekeni yaparak,bu olayların bir daha tekrar edilmesini önleyeceklerini belirtti. Adıyaman’da PKK’lı teröristlerce şehit edilen Uzman Onbaşı Müsellim Ünal için Adıyaman’da askeri uğurlama töreni düzenleniyor. Törene, Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı.

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki incelemelerin ardından helikopter ile Adıyaman’a gelen Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu, daha sonra karayolu ile Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı’na geldi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı Adıyaman’da, yol güzergahı boyunca vatandaşlar Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu görmek için bekledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun jandarma komutanlığına girişi sırasında da çevrede bekleyen vatandaşlar ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganları attı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu