GENEL

SEVINÇTEKIN ÇALIŞMALARA HIZLA DEVAM EDIYOR

Ak parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Hüseyin SEVİNÇTEKİN ilçe ziyaretlerine devam ederken gerek partililer tarafından gerek vatandaşlar tarafından büyük bir sevgiyle karşılanıyor. 34 yaşındaki genç iş adamı Hüseyin SEVİNÇTEKİN bütün aday adayların içerisinde bir ilk olarak vatandaşlarla çok farklı bir seçim propagandası yürütüyor. Sevinçtekin Adıyaman’daki hemşerilerine iki önemli vaatte bulunuyor. İnşAllah bu makam bize nasip olursa diyerek vatandaşlara şöyle seslendi :

Alacağım 14 bin liralık aylığın yarısını yani 7 bin lirasını her ay bir ilçede olmak üzere o ilçedeki teşkilat mensupları aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtacağını vaat ediyor. Çünkü her ne kadar 13 yıl dan bu yana Ak parti iktidarlığı döneminde milletimizin refah seviyesi yükselmiş olsa da yine de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra Ankara’da bir Adıyaman misafirhanesi açacağını söylüyor. Çünkü Adıyaman’lı hemşerilerimiz İstanbul gibi büyük bir metropol şehre geldiklerinde kalacak yeri vardır . Ama Ankara’da böyle bir imkanları yoktu. Dolayısıyla biz Adıyaman’lı hemşerilerimiz herhangi bir nedenle Ankara’ya geldiklerinde günü birlik işlerini bitirip dönemediklerinde Ankara’da konaklayacakları bir misafirhaneleri olacak.

Bu vaatlerle geçen dönem ak partiye oy vermeyen Adıyaman’lılarla bu dönem ak partiye oy vereceklerini söylüyorlar. Vatandaşların bu eğilimi sevinçtekinin daha da yoğun çalışmasına katkı sağ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu