SİNCİK

Sincik İlçesine ‘teşekkür’ Ziyareti

AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki parti yöneticileri oy oranıyla Türkiye şampiyonu olan Sincik ilçesine ‘teşekkür’ ziyaretinde bulundu.
2011 yılındaki Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’ye yüzde 91.5 oranında destek vererek rekor kıran Sincik ilçesi kendi rekorunu Cumhurbaşkanlığı seçiminde yine kendisi kırarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 95.7’lik destek verdi. Başbakan’ın memleketi Rize’nin Güneysu ilçesinden bile daha fazla destek veren Sincik ilçesi Türkiye gündemine oturdu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve partisini iki kez üst üste rekor destek veren Sincik ilçesine ‘teşükkür’ ziyaretleri başladı. AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Sincik İlçe Koordinatörü İl Başkan Yardımcısı Altan Tandoğan, Başkan Yardımcısı Hicri Alkan, Sincik ilçesini ziyaret etti.
Parti teşkilatını ziyaret eden Fırat ve beraberindekiler teşkilat mensuplarını başarılarından dolayı tebrik ettiler. Fırat ve beraberindekiler daha sonra esnafları tek tek dolaşarak, belediyeyi ziyaret etti. Sincik halkına ne kadar teşekkür etseler bunun az olacağını dile getiren Halil Fırat, Sincik halkının yine kendine yakışanı yaptığını dile getirdi.
Fırat, “Sincik halkıyla ne kadar gurur duysak azdır. 2011 seçimlerinde olduğu gibi yine bizim yüzümüzü güldürdüler. Yüzde 95.7’lik oy oranıyla kırılması zor bir rekora imza attılar. Sincik halkı kendisine gelen hizmeti daha önce olduğu gibi yine karşılıksız bırakmamıştır. Adıyaman ilimizde Türkiye genelinde en yüksek oy alan iller arasına girmeyi başarmıştır” dedi.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu