ÇELİKHAN

SODES’den Çelikhan’lı Başarılı Öğrencilere Tatil Jesti

Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde SODES tarafından 11. Sınıf öğrencilerini kapsayan “Sınavlarda Başarıyı Yakalıyorum” adlı program çerçevesinde 40 öğrenciye İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Ankara’yı kapsayan dört günlük tatil programında öğrenciler, iyi bir tatil yapmanın tadını çıkarttılar.

 

İstanbul ziyareti sırasında Genel Merkezi Bağcılarda bulunan Adıyamanlılar Vakfını ziyaret eden Çelikhanlı öğrenciler, burada Adıyamanlılar Vakfı Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Abdulkerim Sonkaya tarafından karşılandı. Burada Vakıf çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Öğrenciler, vakıf binasına ve yapılan çalışmalarına hayran kaldılar.

 

Bir günlük İstanbul ziyareti esnasında İstanbul’un tarihi ve turistlik yerleri olan Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultan Ahmet Camisi ve Eyüp Sultan Camisini ziyaret ettiler. Daha sonra Eminönü de bindikleri tekne ile boğaz turu yaptılar.

 

Öğrenci kafilesi ile birlikte Çelikhan İle Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Ayaz, Çelikhan Çok Programlı Lisesi Müdürü Hasan Elmas, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Formatör Öğretmen Hamza Şahin, Branş Öğretmeni Emine Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Şefi Kasım Gündüz yer Aldı.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu