KAHTA

“YARINLARIMIZ DAHA GÜZEL OLACAK İNŞAALLAH”

İbrahim Yusuf TURANLI’nın Kâhta için hayata geçireceği bütün hedeflerini gerçekleşinceye kadar,kendisi için her gün yeni bir başlangıç olacağı gibi, Kahta Halkı için de 31 Mart yeni bir başlangıç olacaktır.

 

Kendisi bir Dava Adamı,bu durumu halk olarak desteklemeye ve hep birlikte korumaya çalışacağız.

 

Biz bugün 2014-2019 döneminde yaşanan tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak , bu sabırlı halk ancak 31 Mart’taki yerel seçimlerde İbrahim Yusuf TURANLI’yı Belediye Başkanı seçerek,fedakarlıklarının meyvelerini toplayabilir.

Kâhta’nın şu anda saflarını birleştirmeye, birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.

Kâhta Halkı 2014-2019 döneminde çok sabretti. Hizmetsizlikten çok çekti. Kâhta Halkının yönetimde söz sahibi olacağı tarih 31 Mart’tır.

Yarınlar daha iyi olacak inşallah. Böylesi önemli bir tarihi anda tüm Kâhtalı hemşehrilerimi, birliğimizi sağlamaya aramızdaki bağları sağlamlaştırmaya davet ediyorum.

Gelin birlik içinde,omuz omuza verip hep birlikte Kâhta için, Ümmet için çalışalım. Kâhta Halkının söz sahibi olacağı bu seçimde, Kâhta’nın kalkınması ve gelişmesi için tek çare ve tek aday ” İbrahim Yusuf TURANLI” dır.

Biz Kâhtalı’lar tüm medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir coğrafyayız,hamd u senalar olsun ki ALLAH katında hepimiz kardeşiz ve böyle de kalacağız inşallah.

Bugün Türkiye’nin siyasetinde söz sahibi olan bir millet isek,yarın tüm Ümmet için söz sahibi de olabileceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

Sizinle beraber Kâhta’nin kalkınması ve uyanışıyla dünyayı etkilemek isteyen bir Dava Adamı’na biz de ölümüne seninleyiz diyebiliyorsak,bu bizim Ümmet için dirayetimizi gösterir.

Kahta’nın geleceği hakkında ancak Kâhta’mızın asil ve aziz milleti karar verebilir ve bilinmelidir ki Kâhta tüm Ümmet için seçimini yapacaktır.

Bugün gemileri yakıp gelen ilk millet bizler olacağız,yarın inşaallah tüm Ümmete güzel birer örnek oluruz.

Kâhta Halkı,iradesiyle, birliğiyle, birbirine olan sevgisiyle geleceğini inşa etmeye hazır.

ALLAH, doğru yolda olanların yardımcısıdır. Tüm Kâhta Halkı olarak ; İnanıyoruz ki,yarın daha güzel olacak inşallah !

“ALLAH emrinde galiptir. Fakat insanların çoğu bunu bilmezler. (Yusuf suresi 21) ALLAH’ın selamı,rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. ” Dedi.

Derviş OZANSOY

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu