ADIYAMAN

Adıyamanlılar Vakfı’nda Görev Dağılımı Belli Oldu

Toplantının açılışında konuşan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Sait Aybak, toplantıya katılan herkese teşekkür etti. Yeni yönetimin hayırlı olması dileğinde bulunan Aybak, ”Dilerim görev süremiz boyunca güzel işlere hep birlikte imza atarız. Bizden önceki değerli başkanlarımızın yaptıkları hizmetleri daha ileriye taşımak için hep birlikte gayret edeceğiz. Canla, başla çalışan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki süreçte bütün arkadaşlarımızdan gayret bekliyoruz. Kurulacak komisyonlar ile verim de daha da artacaktır.” İfadelerini kullandı.

Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ömer Özkartal ise, vakfın bir gönül işi olduğunu söyledi. Herkesin gönlünden geçtiği kadar zaman ayırdığını vurgulayan Özkartal, ”Ben yönetim kurulu üyelerimizin daha aktif çalışacaklarına inanıyorum. Bu işe ne kadar inanırsak o kadar başarılı oluruz.” diye konuştu.

Adıyamanlılar Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve önceki dönem başkanı Ramazan Aksoy da, yeni yönetimin hizmet bayrağını daha da ileriye taşıyacaklarından şüphesi olmadığını belirterek, her türlü desteği vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Adıyamanlılar Vakfı’nın çok büyük bir aile olduğunu vurgulayan Başkanvekili Abuzer Korkmaz ise, aileye yeni arkadaşların katıldığını belirtti, görev alan herkese başarılar diledi.

Toplantıda yeni görev dağılımı da belli oldu. Yeni görev dağılımına göre Başkanvekilliği ve Genel Sekreterliğe Abuzer Korkmaz, Teşkilatlanma ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Mehmet Baykurt, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Hasan Hüseyin Göksu, Burs İşleri ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Mehmet Yalçın, Tanıtım, STK ve Kültür İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ahmet Akay, Mezunlar, Bürokratlar ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ahmet Sivil, Sanatçılar ve Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Hamza Taşan, Kadın Kolları, Sağlık ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Cuma Durak, Organizasyon ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına İzzet Ayaz,  İdari ve Yapı İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Hasan Demir getirildi.

Ayrıca Mahmut Özcan, Emin Kılıç, Murat Ateş, Abdurrahman Bayar ve Mehmet Bayar da yönetime yeni katılan isimler oldu.

Toplantıda ayrıca değerlendirme süreci devam eden burs çalışmaları da ele alındı.

Haber: Yusuf Atlıhan

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu