GERGER

Ahmet Aydın Gerger’de

Referandum sürecinde Adıyaman dışında 9 ilde referandum çalışmalarına katılan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’da ki çalışmalarını köy, ilçe ve il merkezinde sürdürüyor.

Aydın’nın bu günkü durağı Gerger oldu. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Ahmet Aydın’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İlçede ki bazı kamu kurum ve kuruluşları ziyaret eden Aydın, esnaflarla sohbet etti.

İlçede görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen ve onlara Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini anlatan Ahmet Aydın, Hastanenin eksiklerinin giderilmesi konusunda Ak parti ilçe teşkilatının isteklerinin yerine getirileceğini belirtti.

Gerger’den ayrılan Aydın, Nissibi Köprüsü-Kahta arası yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Ahmet Aydın, 16 Nisan tarihinde yapılacak referandumun hem millet hem de devlet için çok önemli olduğunu belirterek, Türkiye’nin daha da güçlenmesi ve önünün açılması için referandumdan güçlü bir ‘evet’ çıkması gerektiğini söyledi.

Referandum gününe kadar girmedik kapı, gezmedik köy ve mezra bırakmayacaklarını kaydeden Aydın, 18 maddelik yeni anayasanın vatandaşa iyi anlatılması gerektiğini sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu