KAHTA

AK Parti, Adıyaman’da Hız Verdi

AK Parti il teşkilatı yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden dolayı çalışmalarına hız verdi.

 

Yapılan çalışmalar kapsamında Kahta Belediye Konferans salonunda 10 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için toplantı düzenlendi.

Toplatında konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, yaklaşan Cumhurbaşkanlı seçimlerinden dolayı Adıyaman ve ilçelerinde  çalışmalara hız verdiklerini ifade etti.

Fırat, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın halkın desteği ile seçilmesine inandıklarını belirterek, halkın AK Partiye yerel seçimlerde verdiği desteğkten daha fazla oy vereceğini aktardı.

Bu seçimi  sancılı geçirmek  ve sabote etmek için hem dıştan hem de  içten girişimlerin olacağını öne süren Fırat, şunları kaydetti:

"Bugüne kadar Atatürk'ün cumhurbaşkanlığı haricinde  tüm cumhurbaşkanlığı seçimleri  sancılı geçmiştir. Fakat inanıyoruz  ki  bu seçim sancılı geçse  dahi  kutlu bir doğum olacaktır. Halk, yüzde  60'ın üstünde  bir rekor  oyla Cumhurbaşkanı  adayımız Erdoğan'ı  Çankaya'ya gönderecektir. İnanıyoruz  ki Rabbimiz bize  bu zaferi  nasip edecektir"Fırat, tüm teşkilat üyelerinin ve partiye  gönül vermiş dava arkadaşlarının arabalarına Erdoağan'ın amblemini arabalarına yapıştırmalarını istedi.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel ise 10 Ağustos seçiminin  hem Türkiye hem de Dünya için çok önemli olduğuna işaret ederek, bütün dünyanın özellikle İslam ülkeleri bu seçimi beklemekte olduğunu çünkü bu seçimin vesayet sistemini yok edeceğini ileri sürdü.

Fırat ve beraberindekiler Kahta'dan sonra Sincik ilçesine geçti. – Adıyaman

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu