ADIYAMAN

AK Partili Kadınlar Yaşlıları Unutmadı

AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Pamukçu ve il yönetiminde yer alan Ayşegül Bayhan, Merve Ketenci, Zeliha Arcakan, Emine Yılmaz, Özge Bulut, Birsen Günay, Duygu Demir ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Musa Şimşek’i ziyaret etti.

AK Partili kadınlar Musa Şimşek’ten kurumun çalışmaları ve kurumu ilgilendiren toplumsal kesimler ile ilgili bilgi aldı.

AK Partili kadınlar daha sonra Ulucami mahallesinde bulunan Nuri Ergün (82) ve Fatma Ergün (80) çiftini ziyaret etti. Yaşlı çifti evlerinde ziyaret eden AK Partili kadınlar, yaşlı çifte hayırlı ve huzurlu uzun ömürler dileyerek, hayır duası istediler.

AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Pamukçu, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nın çeşitli etkinliklerle kutlandığını ve bu kapsamda kendilerinin de yaşlıları unutmadıklarını dile getirdi.

Yasemin Pamukçu, “AK Partide yer alan bayan arkadaşlarımızla birlikte Yaşlılar Haftası nedeniyle Nuri ve Fatma Ergün çiftimizi evlerinde ziyaret ettik. Çok şükür ki huzur evinde değil, kendi evlerinde ziyaret ettik. Evde ailesi tarafından sahip çıkılan bu büyüklerimizin dualarını istedik. Devletimizin yaşlılara yönelik yaptığı politikalar çok önemli ve bundan dolayı huzur evleri boş. Bundan dolayı çok mutluyuz. İnşallah il başkanlığı olarak bu tür faaliyetlere devam edeceğiz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu