GERGER

Ak Partili Milletvekilleri Gerger İlçesini Ziyaret Etti

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ,  Milletvekili Adnan Boynukara ve  Ak Parti İl Başkanı H. Abdurrahman Dimez Gerger ilçesini ziyaret etti.

Gerger ilçesine gelen Milletvekilllerini Gergerli vatandaşlar karşıladı, Gerger İlçe Müftülüğünün Kıraathanesinin önünde toplalanan vatandaşlara , Milletv ekilleri hitaap etti.

Ahmet Aydın  Yaptığı açıklamada : '' Ülkemizde 15 Temmuz gecesinde  demokrasiye vurulmak istenen aşağılık darbe girişimine Vatandaşlarımız dur demiştir. Halkımızın bu duruşu bu insanların her istediklerini yapmalarını engellemiştir. Ülkemizde yaşanan hiçbir darbe de bu denli ahlaksızlık yaşanmamıştır. Savaş Ahlakı, Sivillerin hakları bu denli çiğnenmemiştir. Bunların yaptıkları yanlarına kalmayacağından emin olabilirsiniz, Bu Örgütün Başıda , Baş kademede olanlarda, her kademede bunlara destek verenlerde Hukuk kuralları çerçevesinde gerekli cezaları alacaklardır. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi  Adıyamanımızda ve Gergerimizde de gerekli birlik,beraberlik sağlanmış ve Bu insanlara dur denilmiştir. Buradan size teşekkür ediyorum. '' Dedi

 

Adnan Boynukara yaptığı açıklamada :'' Darbe girişiminde bulunanlar , buna darbe girişimi dmeke istemiyorum, Ülkemizin hiç bir zamanında bu denli zulüm yapılmamıştır. Bu denli kanlı,bu denli vahşi bir olayın mesullerinin gerekli cezayı alacaklarından emin olabilirsinizi. Dedi ''

Milletvekilleri ve beraberinde ki heyet Gerger Ulucami de Cuma namazını kıldıktan sonra, Gerger Ak Parti teşkilatını ziyaret etti.Burada Gergerli vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekilleri gerekli notları aldıktan sonra ilçeden ayrıldılar.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu