GERGER

ÇOĞURUKLULAR İFTARDA BULUŞTU

 

 

 

 

Dernek merkezinde verilen yemeğe Çoğuruk’lular bir araya geldi.

 

 

Kuranı Kerim ve duaların ardından konuşan dernek başkanı Nihat SALTAŞ konukları selamladığı konuşmasında Ramazan ayında yine bu sene dünya genelinde yaşanılan sıkıntı ve sorunlara değinerek kan ve gözyaşının acıların yaşanıldığı bir Ramazan ayı geçirdiklerini belirterek Yüce Allah'tan barış, huzur ve kardeşliğin yaşanılması için dua ettiklerini belirtti.

 

 

İftar yemeğinde konuşan Gerfed başkanı Av. Ali Acar ise Çoğuruklular ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Çoğurukluların bu birlik beraberlikleriyle örnek bir dernek olduğunu söyledi.

 

 

ESDEF Başkanı Süleyman Kahveci ise ÇOĞ DER in Esenlerde önemli derneklerimizden olduğunu belirterek Federasyonumuzun çalışmalarında başarılı çalışmalar yürütmektedir dedi. Kahveci iftar yemeğinde ÇOĞ DER’lilerle bir arada olmaktan onur duyduğunu belirterek Allahtan hayırlarının kabulünü istedi.

 

 

İftara yemeğine katılan STK temsilcileri, ESDEF Başkanı Suleyman Kahveci, GERFED Başkanı Av.Ali Acar, İşitme engelliler dernek başkanı Remziye Ceylan, Gersoy Der’den Hüseyin Kılıç, Türk Kızılayı ESENLER şube başkanı Lütfü Kahveci, Taraksu (Dragso) dernek başkanı Ahmet Alak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu