GERGER

Diş Polikliniği Bölümü Hizmet Kalitesini Arttırıyor

Gerger Devlet Hastanesi, Dahiliye Polikliniği, Aile Hekimi Uzmanları ve 24 saat hizmet veren Acil Bölümü ile Gerger halkına hizmet veriyor.

 
Konu ile ilgili açıklama yapan Kahta Başhekimi Op.Dr. Abdulkadir Dost, ‘’Bu hizmetleri, acil olarak giderilmesi gereken eksikler olarak tespit ettik ve ivedi olarak hizmete sunduk. Bunların yeterli olmadığını ve hep bir adım daha ötesini arzu ettiğimizi, Gerger halkının bilmesini isterim.
Daha iyi şartlar ve ekipmanlar ile, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen bir anlayış ile, her geçen gün kalitemizi artıracağımızı ümit ediyor ve bu uğurda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşlı popülasyonunun yoğun olarak yaşadığı ilçemizde, sağlık alanında yapılan hizmetlerin ve yeniliklerin bir kat daha kıymetli olduğunun bilincinde hareket ediyoruz’’ dedi.
 
Gerger Devlet Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürü Şerif Dündar ise “Yaklaşık 2 yıldır, Hastane de Mali ve İdari İşler Müdürlüğü vazifesini icra ediyorum. Hem bir Gergerli olarak hem de sorumluluk alanımda olan hastanemizde, daima daha kaliteli ve güvenli bir sağlık hizmeti için, var gücümüzle çalışıyoruz. Diş Bölümünün eksikleri için, Başhekimimizle birlikte yoğun bir mesai gerçekleştirdik ve nihayetinde bu hizmetleri halkımıza sunduk. Görevimiz süresince bir ekip ruhu ile çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Hizmete giren ekipman ve tedavilerin halkımıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.
 
 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu