GERGER

Gerger Kaymakamı Ömer Bilgin’den Veda konuşması ve Bazı İddalara Yanıt

12.09.2014 Cuma günü saat 14.00 da Gerger kaymakamlığı Kaymakamlık Makamında Resmi kurumların Müdür ve Amirlerinin katılımı ile gerçekleştirdiği sohbet ile Gerger ilçemize veda eden Kaymakam Ömer Bilgin Bey :

'' Öncelikle bura da bulunan kendi kurum amirlerime ve müdürlerime  çalışmalarımda destek oldukları için çok teşekkür ederim.Diğer kurumlar da çalışan ve ellerinden geleni esirgemeyen ve bizleri çalışmalaramızda yalnız bırakmayan bura da bulunan Müdür ve Amirlerime de çok teşekkür ederim.Hepiniz hakkınızı helal edin varsa eğer benim de hakkım helal olsun. Bu gün bura da Kaymakam olarak sizlere veda ediyorum.2 yıldır Gerger'deyim ve bura da olduğum süre içerisinde son yaşanan olayların dışında gayet Misafir perver ve iyi ağırlandım bu nedenle onlara da çok teşekkür ederim. Şuan Bura da Kaymakam olarak bulunuyorum ama bende insanım ve her insan gibi bazı sorumluluklarım var. Aile babasıyım, bir Anne ve Babanın evladıyım,Bir arkadaşın dostuyum. Bir çok sıfatım olduğu gibi sadece bir insanım.Bu nedenle her insanın olduğu gibi eğer olmuşsa benimde bir kusurum o zaman kusuruma bakmayın.Bir çoğunuzu iyi tanırım.Gerger küçük bir ilçe bazılarınızla komşuyum bazılarınızla aynı camide namaz kılıp aynı kabeye yönümüzü çevirdik.İçimden gelerek söylüyorum ki Ben hakkımı Helal ettim Siz de hakkınızı helal edin . 2 Yıl önce Gerger'e geldiğimde Gerger'in şirin bir yer olduğu düşüncesindeydim.Bu gün ayrılırken de bazı kırgınlıklarımda olsa gene aynı kanatteyim.Gittiğim Her yer de Gerger hakkında düşüncülerimi paylaşıyorum. Şu an tanıdığınız Ömer bilginin akisne özel yaşantımda gayet espirili ve güler yüzlü bir insanımdır bunu da belirtmek isterim. Özellikle son zamanlar da Bazı haber internet sitelerinde çıkan olumsuz ve asılsız haberler canımı sıksa da bunların gerçek ile hiç bir alakası yoktur.Özellikle Nissibi köprüsü yakınlarında Gazino ya da Kafeterya  açacağım ve bunları rant aracı olarak kullanacağım yazıldı. O bölge ye Kafeterya açılması gündem de ihalesi yapıldı fakat yeteri kadar katılım olmadığından ihalesi Ekim ayına bırakıldı.Bazı İnternet sitelerinde bahis edildiği üzere önce den ihalenin verildiği haberleri kesinilkle asılsızdır. Beni bu günümde bura da yalnız bırakmayan siz değerli insanlara çok teşekkür ederim.

Gerger Postası olarak bizleri de ağırlayan ve gündem de çıkan bazı söylentilere cevap veren , Kaymakam Ömer BİLGİN Bey' çok teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu