ADIYAMAN

Hakemler Sezon Açılışını Yaptı

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Adıyaman Şubesine bağlı hakem ve gözlemciler 2016-2017 sezonunu açtı.

Adıyaman Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen açılış törenine TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı Nevzat Teker, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmet Gülbağlar, Futbol İl Temsilcisi Ali Çelik, Saha Komiserleri Başkanı Naif Dünek, hakem ve gözlemciler katıldı.

2016-2017 Sezonunun Türk Futboluna hayırlar getirmesi temennisinde bulunan İl Hakem Kurulu Başkanı İsmet Gülbağlar, "Hakem, Gözlemciler ve spor camiasına sakatlıklardanuzak bir sezon diliyorum. Yürürlüğe giren yeni kurallarla ilgili her türlü çalışmamızı yaptık. Hakemlerimizi yeni kurallar konusunda bilgilendirdik. Yeni sezonda ilimizde mücadele edecek olan bütün takımlara ve il içinde ve farklı illerde görev alacak hakem arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı Nevzat Teker ise, "Yeni sezonun ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. İki klasman yardımcı hakemimiz, 7 bölgesel hakemimiz ve 60 il hakemimiz ile sezonumuzu açtık. Sakatlıklardan uzak, Fair Play'ın ön plana çıktığı bir sezon olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle yeni sezonda müsabakalarda görev alacak olan hakem arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu