KAHTA

İş İnsanı Musa Yıldırım’a Teşekkür Plaketi

Başarılı İş İnsanı ve Kahta'lıların gönlünde yer edinen Musa Yıldırım'a teşekkür plaketi verildi

Kahta İlçe Emniyet Müdürü Oray Yeniay ve Kahta Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Salih Beyazyıldız, emniyet teşkilatına yapmış olduğu bağış ve desteklerden dolayı iş adamı Musa Yıldırım’a teşekkür edilerek plaket takdim edildi.
İş Adamı Musa Yıldırım’ın duyarlılığı ile Kahta’da her zaman örnek olduğunu belirten Kahta Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Salih Beyazyıldız, “Sosyal sorumluluk ve duyarlılığı ile her zaman Kâhtalılar için önemli bir isim olan Serbend Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Musa Yıldırım kardeşimiz, taleplerimizi hiçbir zaman geri çevirmemiştir. Kendilerine bu plaketi derneğimiz adına gururla takdim ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
“BAKİ KALAN HOŞ BİR SEDADIR”
Verilen plaketin kendisi için onur verici olduğunu belirten Serbend Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Musa Yıldırım ise, “Benim için bu plaketin anlamı çok büyük. Emniyet müdürümüz Oray Yeniay ve Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Salih Beyazyıldız’ın bize karşı olan bu memnuniyetleri beni çok mutlu etti ve onurlandırdı. İlçemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için canlarını ortaya koyan tüm güvenlik güçlerine çok teşekkür ediyorum. Memleketimize güvenlik alanında hizmet eden emniyet ile jandarma teşkilatımızı, sağlık ve eğitim hizmetlerini imkânlarımız ölçüsünde destekliyoruz. Güvenlik, sağlık ve eğitim vazgeçilmezimizdir. Bu alanlarda zaaf kabul edilemez, ülke olarak memleket olarak bu alanlarda başarıyı yükseltmek için bizler de STK’lar da duyarlı davranmak zorundayız. Bu dünyada baki kalan hoş bir sedadır” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu