KAHTA

Kahta Spor Başkanı Musa Yıldırımdan Örnek Davranış

Kulüp başkanımız Musa YILDIRIM bugün maçtan önce tejxele taraftar ailemizin değerli üyelerinden Ömer KARTAL’a Kâhta 02 Spor maçlarında yaptığı fedakarlıklardan, takıma olan sevgi ve sadakatinden, galibiyet ve mağlubiyet farketmeksizin takıma gösterdiği aidiyet ve inançtan dolayı bir jest yapıp plaket hediye etti. Bugüne kadar görmeye pek alışkın olmadığımız bir durum gerçekleşti.

Takıma, ilçeye, şehre, halka hiç bir fayda ve katkısı olmayan, dostlar alış verişte görsün, ısmarlama usulüyle verilen, prestij kaygısıyla hareket eden, samimiyetten uzak plaket sevdasına tutulmuş insanlara bir ders verdi büyük Başkan. Bizden birine, yani yoksul, gariban, imtiyazsız, ünvansız, soy ismine güvenmeyen, herkes gibi sıradan ama gerçekte emek ve fedakarlığı çok olan, arma için göz yaşı döken, kavga eden, sevinçten uçan, tribünde Sesi kısılıncaya kadar bağıran, hiç bir koşulda takımını yalnız bırakmayan değerli kardeşimize Plaket vererek ezberleri yine bozdu ve ilçemize de güzel bir mesaj verdi.

Plaketler hak edenlere, sessiz kahramanlara, kimsesizlere, mücadele veren, cep harçlığından, aile geçim bütçesinden ayırıp takıma ayıranlara verilmeli. Büyük başkanı izlemeye devam edin ELBET BİR GÜN…

Tejğele Taraftar Grubu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu