ADIYAMAN

Milletvekili Toprak’tan AGC’ye Ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.

Adıyaman’ımızda güzel bir seçim süreci geçirdik. Yoğun bir çalışmamız oldu iyi bir çalışma gerçekleştirdik. Seçim çalışmasından sonra da sahada iş adamlarımızla esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek projelerimizi Adıyaman İLE buluşturuyoruz. Adıyaman için gereken ne varsa tüm şemasını çıkartıp çalışıyoruz ve bu anlamda bizim mesai arkadaşlarımız olan basın mensuplarıyla beraber hem seçim çalışmaları hem de halkın nabzını yakinen tuttukları için başta siz Sayın Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti başkanı Zeki Dişkaya ve beraberinde olan basın mensuplarına teşekkür ederek, çalışmalarınızda başarılar dilerim dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ise, ilimizden ilk dönem Milletvekili seçilen Muhammed Fatih Toprak bey’in İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ve teşkilat mensuplarımızın ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Adıyaman’a gelen hizmetlerin olmasıyla birlikte ilimizde birçok eksiğin olduğunun gerçeğini de paylaşmak lazım. Özellikle AB uyum komisyonunda olan Fatih bey’in Adıyaman’dan Ankara’ya projelerin hızlanarak gitmesi için gerekli çalışmayı yapmasını temenni ediyorum.

Başkan Dişkaya ayrıca, Adıyaman’ın İPART kapsamına alınmasını bekliyoruz ve bunun takipçisi olacağız. Genel anlamda Milletvekillerimizin birlik içerisinde ilimizin sorunlarını süratle çözmelerini bekliyoruz ve çalışmalarında başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu