GENEL

STK’lardan Mancak’a Tam Destek

Adıyamanlı Mali Müşavir, GERSOAhmet Mancak Hemşerileriyle Kahvaltıda BuluştY-DER  eski başkanı Ak Parti İstanbul 2. Bölge milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Ahmet Mancak, dün Adıyamanlı STK temsilcileri ile Çakır Menemen’de kahvaltıda buluştu.

 

Sabah erken saatledrde başlayan kahvaltı programına Sultangazi Belediyesi  Başkan Vekili ve Meclis Başkanı Av. Hacı Orhan,Ak Parti İlçe Yönetim kurulu üyesi Üzeyir Polat,Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Sait Aybak, Kahtalılar Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel ve Yönetiminden Hacı Konan , Canbeyliler DerneğiBaşkanı Abdulbaki Durmuş,Gersoyder Yönetim Kurulu üyeleri Ramazan Baykurt ,Hüseyin Barlas,Mustafa Çimen, Gerger GHüngörmüş  köyü Derneği  Başkan  ve Yönetimi, Gerger Drakso derneği Başkanı Ahmet Alak,karadut Derneği başkanı Mehmet Nuri Süt,Gerger Sutepe köyü derneği Başkanı Aziz Karataş,Gerger Tirkidin Köyü dernek Başkanı Enes Çingay,

“Toplum erdemli insanların etik kurallar çerçevesinde Siyaset yaptığı bir ortamda huzur ve güveni bulabilir.” 

Toplum erdemli insanların etik kurallar çerçevesinde Siyaset yaptığı bir ortamda huzur ve güveni bulabilir.sloganı ile yola çıkan  Ahmet Mancak kahvaltıda yaptığı konuşmada ” Her şeyden önce ülkemiz ve insanları şiddetten arınmış huzur ve refah içinde işine, okuluna gittiği bir ortam sağlanır ve bu ortamda hem siyaset hem de ekonomik anlamda ülkemiz kalkınır. Ekonominin iyi olmadığı bir ortamda kaos yaşanacağını hepimize aşikardır. Maalesef son iki ayda bir çok acı yaşıyoruz. Bu acıların en kısa sürede sona ermesini diliyor ve İnşallah Rabbimden bu acıların en kısa sürede bitmesini ülkemizin huzura kavuşmasını dileyerek başlamak istiyorum. Sizler sivil toplum örgütleri temsilcilerisiniz. Sivil toplum aynı zamanda halkın siyasi görüşünü de belli etmektedir. Ben de bugün sizin görüşlerinizi almak ve sizin desteğinizi hissetmek için buraya topladık. Bu gün benim için önemli olan temiz bir siyaset yapmak. Eğer kirleneceksem, ailemi ve ahiretimi kaybedeceksem nasip olmasın siyaset. Ben size direk tüm siyaseti temizleyeceğim demiyorum. Çünkü her şey bireyden başlar. Önce kendimi sonra tüm siyaseti değiştirmek istiyorum” dedi.

Kahvaltıya katılan Sultangazi Belediye Başkan vekili Adıyamanlı Hacı Orhan ise ”Biz Adıyamanlılar İstanbul’da hala etkili değiliz, bu sebeple hala İstanbullulaşamadık. Sultangazi’de etkiliyiz fakat İstanbul genelinde bunu yakalayamadık.İnşallah gelecekte onu da başaracağız” dedi.

program tüm katılımcıların görüş beyan etmesi  destek açıklamaları özet olarak Ahmet Mancak’ı  İstanbul’da Adıyamanlı bir milletvekili  olarak görmek  istiyoruz Dernek Başkanlığını en güzel şekilde yürüten Mancak temiz bir siyaset yapacağına da inanıyoruz dediler.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu