ADIYAMAN

Vekil Toprak Ekonomik Reform Paketini Değerlendirdi

Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Ekonomik Reform Paketini değerlendirdi.

Milletvekili Muhammed Fatih Toprak beraberinde Ak Parti Adıyaman il koordinatörlerinden Ahmet Yolcu, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Başkan Yardımcısı Mustafa Şahin, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret etti.
Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Cemiyet Başkanı Mustafa İşeri’den yerel basının sorunlarına ilişkin bilgi aldı.
Yerel ve ulusal gündemin değerlendirildiği ziyarette konuşan Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Güven ve İstikrar’ temelinde açıklanan, Türkiye’nin yatırım, ihracat ve istihdam kaynaklı verimlilikle, potansiyel büyümenin hedeflendiği “Ekonomi Reform Paketi” ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Milletvekili Toprak, “Korona virüs süreci ve tüm ekonomik sıkıntılara rağmen Türkiye üretim alt yapısını ve faaliyetlerini koruma direncini göstermiştir. Hem geçmiş yüklerini hafifletmesi hem de salgından sonra ekonomik yapılanmasına güçlü bir şekilde yeniden girişi yapması anlamında Ekonomik Reform Paketi çok iyi sonuçlar getirecek. Pandemi sürecine ve birikmiş tüm ekonomik zorluklara rağmen, kayıplar yaşanmış olsa da üretim alt yapısını ve faaliyetlerini koruma direncini gösteren Türkiye’nin, geçmişin yüklerini hafifletmesi ve salgın sonrası dönemin ekonomik yapılanmasına güçlü giriş yapması bakımından, açıklanan Ekonomik Reform Paketi’nin uygulamada iyi sonuçlar getirtecektir” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri, Milletvekili M. Fatih Toprak’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu