GERGER

Yeni Gerger Emniyet Amirini Makamında Ziyaret Ettik

 Eski Sincik İlçe Emniyet Amiri ve Yeni Gerger İlçe Emniyet Amiri Barış ŞENGÜL beyi İlçe Karakolunda ki makamında Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Gerger de ki yeni görevinde kendisine başarılar diledik.

Milli Parklar Koruma görevlisi ve Nemrut Sorumlusu Bilal MENTE, Gerger Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa MENTE ve Göngürmüş köyü Muhtarı Hacı Ramazan MENTE ile Beraber Gerger Postası olarak kendilerini ziyaret ederek İlçemiz için Hayırlara vesile olmasını diledik.Gerger ilçemizi konuştuk.Gerger ilçemizi çok şirin ve doğal bulduğunu belirten Emniyet Amirimiz ,ilçemize ilk geldiği günden itibaren bazı istisnalar dışında hiç bir kurum müdürünün kendisini ziyarete gelmediğini ve bundan dert yandığını belirtti. Bazı yenilikler yapmayı ve Gergerli Vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmetler vermeyi amaçladıklarını söyledi.Şuan Bura da verilemeyen bazı hizmetledi de Karakol bünyesinde vermeyi planladıklarını belirtti.Bu hizmetlerin verilebilmesi için ilk önce  altyapı'nın oluşturulması gerekteğini vurguladı.Pasaport ve Plaka gibi bazı işlemlerin Kahta İlçesinde yapıldığını ve bunların Altyapıları hazırlandığında en azından birinin ilçemizde yapılarak Gergerli Vatandaşlarımıza kolaylık sağlamayı amaçladıklarını belirtti.Gergerli vatandaşlarımızın artık olaylar dışında da karakolumuzu ziyaret etmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

Bizleri sıcak kanlı ve Güler yüzü ile karşılayan ve sohbet ettiğimiz Emniyet Amrimiz Barış ŞENGÜL beye teşekkür ederiz. Yeni Görevinde Başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu