GERGER

Zeynel ASLAN’dan KUTLU ziyareti

Adıyaman’da vatandaşların büyük teveccühüyle Belediye Başkanı seçilen F. Hüsrev Kutlu’ya tebrik ziyaretleri sürüyor.

Her gün çok sayıda kişinin tebrik ziyaretinde bulunduğu Başkan Kutlu’ya, bugün de, Gerger Belediye Başkanı Zeynal Aslan, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Çiçek, Adıyamanspor Kulüp Başkanı Abdullah Erdem ve çok sayıda vatandaş ziyarette bulundu.

Tebrik ziyaretinde bulunanlara teşekkürlerini ileten Kutlu, Adıyaman halkının güvenine layık olacaklarını, daha yaşanılabilir bir kent oluşturmak için çalışacaklarını söyledi.

Ziyaretlerle ilgili memnuniyetini dile getiren Başkan Kutlu; “Göreve geldiğimiz günden buyana her gün çok sayıda kişi ziyaretimize gelerek tebrik ediyor. Nazik ziyaretlerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum. Seçim süreci 30 Mart’la birlikte sona erdi. Kerametin Sayın Başbakanımıza ait olduğu bu seçimde, üzerimize düşeni yaptık. Seçimin ardından Ak kadrolarda ve Adıyaman’da haklı bir gurur yaşanmaktadır. Bu gururu yaşatanlara teşekkür ediyorum. Seçimin kentimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bundan böyle hizmete odaklanacağız. Hizmetin en güzeline layık olan şehrimizi, layık olduğu konuma taşımak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu