ADIYAMAN

A2 Kanal Milletin Sesidir.

Yakında yayın hayatına start verecek olan A2 tv kanalı ile ilgili Zeki Dişkaya’dan açıklama.

“Açılan a2 kanalı ile ilgili gelen birtakım söylem ve merak yada endişeleri gördüm şunu apaçık beyan ederim.

Bizim televizyonun bir kere yayın kurulumuz var bağımsız ve dim dik duran bir yapı hedefimizdir. Elbette yayınların çizgisi hedefi milletin huzuru milletin selameti milletin sesi olmak yönündedir. Devletiyle milletiyle kavgalı olanlarla işi olmaz A2’nin. Kişisel hırslarla intikam almalarla işimiz olmaz haberciliği profesyonel ekiplerle yapıp objektif tarafsız yol almak bürokrasiyi siyaset kurumunu hedef almak değil doğruya hakka yönlendirmek bilgilendirmek milletin hakkına hukukuna zarar veren kim olursa olsun acımadan konunun üstüne gitmek diplomasi yolunu sürekli açık tutmak kişilerin haklarına sayğılı davranmak ülke genelinde ve avrupadaki türklerle temasta olacak hak ve hukukları noktasında sesleri olacağız.
 

Belgesiz asla dedikoduya geçit vermeyecek "duyduk iddia edildi? mı? mi? gibi muğlak ifadelere geçit vermiyen amma belgeli olan hadiselerdede konuların üstüne tüm ekibimizle nasıl gideceğizi kamuoyu yakından bilir. ilimize katkı sunan siyasetçıler kim olursa olsun elbette katkı sunarız küçük düşünmez buyuk düşünürüz. Kişisel menfaatler diil ilin ülkemızın menfaatleri olmassa olmazımızdır.
 

İktidarın hizmet ve katkılarını kamuoyuna duyurmayı şeref biliriz. ancak olabilecek hatalarıda oynı uslupla kamuoyuna bildirmeyi yine şeref biliriz.

İktidara muhalefete ülkeye katkısı olan çabalayan herkese televizyonun kapıları açık olacaktır.
Ülke genelinde hatta Avrupa dahil dünya dahilinde önce Adıyamanın sonra tüm dünyanın ortak sesi olacaktır. Hedefimiz budur.
 

Sahibe gelince, televizyonun sahibi herkestir halktır bu milletin dediği olur. Benim dediğim değil bu kadarda net ve objektif olacaktır inşallah…

Yayına ne zaman girerize gelince tüm işlemlerimiz tamamlandı. Ekipman alımı sözleşmeler tamam. Yurt dışından gelen bir takım malzeme eli kulağında bu gün yarın gelir.  Vesselam yayına hazırız.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur..”

Zeki Dişkaya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu