GENEL

AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Adıyamanlılar Vakfını Ziyaret Etti

Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcılarından Cuma Durak ve Hasan Demir tarafından karşılanan AK Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Adıyaman’ı ilk kez 2014 yılında ziyaret ettiğini ve burada gördüğü sıcak ilgi ve alakayı bulunduğum bütün ortamlarda örnek olarak anlattığını kaydeden Muş, “Adıyaman coğrafi açısından gerçekten güzel bir yerde. İki dönemdir TBMM çatısı altında AK parti Adıyaman milletvekilleriyle sürekli diyalog halinde hep Adıyaman’ın o sıcak insanlarını konuşuyoruz. Yıllardır İstanbul’daki Adıyamanlı hemşerilerin rüzgarını arkasına alarak önemli hizmetler başaran Adıyamanlılar Vakfına ne kadar teşekkür etsek azdır. Özellikle düğün, taziye, toplantı ve her türlü etkinliklerin yapıldığı böylesi ihtişamlı bir Kültür Merkezini görünce gerçekten duygulandım. Bu inanılmaz hizmetin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum”

 

“Adıyamanlılar” Dergisi Önemli Bir Hizmettir

Dört ayda bir yayınlanan ve Vakıf bünyesinde çıkarılan “Adıyamanlılar” dergisinin yeni sayısını inceleyen AK Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, Bütün Adıyamanlıların kendini görebilecek kadar güzel bir yelpazeye sahip böylesi donanımlı bir derginin Adıyamanlılar Vakfı tarafından çıkarılmış olması bütün Adıyamanlılar için önemli bir hizmet olduğunu söyleyerek, derginin Genel Yayın Yönetmeni Abdulkerim Sonkaya ya katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaretinden dolayı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Mehmet Muş’a teşekkür eden Adıyamanlılar Vakfı Başkan Vekili Cuma Durak ise, vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Durak, Vakıf olarak gerçekleştirdikleri bütün bu hizmetlerin altına imzası bulunan Adıyamanlı hayırsever hemşerileriyle her zaman gurur duyduğunu ifade etti.

Muş, Vakıf ziyareti sonrasında beraberindeki heyet ile birlikte Vakfın Kültür Merkezinde devam eden iki taziye yerini de ziyaret ederek taziye sahiplerine baş sağlığı diledi.

Haber: Abdulkerim SONKAYA

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu