GERGER

Ak Partili Milletvekillerinden Gerger’e Teşekkür Ziyareti

Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Aydın, Adnan Boynukara , İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat ve beraberinde ki İl ve İlçe teşkilatlarının başkanları ve yöneticileri ile birlikte Gerger ilçesine Ak Partiye verdikleri destekten ötürü teşekkür etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiler. 

Ziyaret kapsamında , Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ve beraberinde ki heyet Ak Parti Gerger teşkilatını ziyaret etti.  Ak Parti ilçe başkanı Emin Alpaslan ve yönetiminin  karşııladığı Milletvekilleri bura da vatandaşlarla sohbet etti.

Ahmet Aydın Yaptığı kısa açıklamda : '' Bu dönem Gerger ilçesinin bize verdiği oylardan dolayı sizin nezdinizde bütün Gergerlilere çok teşekkür ediyorum, Bundan sonra ki vazifemiz Gerger ilçemiz için elimizden geleni yapmak olacak dedi. ''

Ak Partili Milletvekilleri Gerger ilçesinde esnafları gezerek , teşekkürlerini ilettiler. Esnaf ziyaretinden sonra ilçe den ayrılan Milletvekilleri ,Sincik ilçesinde yapılacak programa doğpru sincik ilçesine geçtiler.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu