GENEL

Gerger’li Çolak’tan Büyük Atılım

 

 

Reklam sektörünün günümüzde ne kadar büyük kitleye seslendiğinin ve insanları  etkileme gücünün ne denli büyük olduğunun farkındayız 

Düşünelim biraz:7 den 70 e kadar her nesil insan reklamlardan etkilenmektedir. Oturduğumuz eve alacağımız eşyalar, kullanacağımız telefon, giyeceğimiz kıyafetlere – ve bunu çok çok fazla da genişletebiliriz-kadar her şeyi reklamlardan görüp onları istemekteyiz.

Dünya genelinde yapılan tüm satışlarının büyük çoğunluğu internet, bilişim ve teknoloji yardımıyla binlerce, yüzbinlerce insan kitlesine ulaştığı kuşkusuz ki çok bariz  bir gerçektir.

 

www.adiyamansektor.com olarak hedefimiz gelişen ve hızla ilerleyen internet, bilişim ve teknoloji çağına Adıyaman’ımızın profesyonel ve kaliteli hizmet gücüyle ayak uydurmasını sağlamak ve Adıyaman’ın tanıtımını yapmaktır.

UNUTMAMAK GEREKLİDİR Kİ  REKLAM MASRAF DEĞİL YATIRIMDIR!

Hizmet alan için;

Web sitemiz tüketici ve hizmet sektöründeki firmalar arası iletişimi geliştirerek, firmalar ve tüketiciler için fırsatlar yaratmaktadır. Tüketici ihtiyaç duyduğu hizmeti detaylı bilgiler eşliğinde belirtecek, buna karşılık hizmeti sunacak olan firmalarda tekliflerini göndereceklerdir. Böylelikle tüketicinin arayış ve beklentisi tamamen çözülmüş olacaktır. Öncesinde gerek duyduğu iş için servis sunacak firmaları arayan, hepsine uğrayıp teker teker görüşerek doğru firmayı bulmaya çalışan tüketici, artık sadece beklenen hizmeti verme talebinde bulunmuş firmaları, verili bilgileriyle beraber bir arada ve bütçesine en uygun fiyatla bulma güvencesine ulaşacaktır. 

 

Hizmet veren için;

Servis ve hizmet sunan şirketlerde sadece kurulu olduğu bölgeden ve kendi tanım sitesine gelen taleplerle sınırlı kalmamış olacaktır. Sunmuş olduğu hizmetten yararlanmak isteyenlerle ya da doğrudan tüketiciye gelen tekliflerle müşteri portföyü artacaktır. Sadece tüketiciye destek sağlamanın dışında, tüketiciye yönlendirilen firmalar üzerinde de iş sirkülasyonu sağlanmış olacaktır. Buna paralel olarak iş ve teklif alanları genişleyecek ve Türkiye'nin her yanında herkes için ulaşılabilir hale gelecek, kazançları artacak ve kurumsal olmaya doğru yol alacaklardır.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu