GENEL

Adıyamanlı Belediye Meclis Üyelerinden Birlik Mesajı

Tanışma faslının ardından toplantının açılış konuşmasını yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal, “Bu tabloyu birlik ve beraberlik açısından çok önemli buluyorum. Özellikle her birisi değişik siyasi kulvarda olmasına rağmen söz konusu “Adıyaman” deyince gerisi teferruattır diyen İstanbul’daki 12 belediye meclis üyemizin bir araya gelerek karşılıklı fikir ve dayanışma içerisine girmesi takdire şayan olarak karşılıyoruz” dedi.

 

Sıra ile söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirerek, birlik mesajı veren Belediye Meclis üyeleri ise bundan böyle parti rozetini bir kınara bırakarak, Adıyaman ve Adıyamanlılarla ilgili ile ilgili her türlü projelerde el ele vererek birlikte anlamlı hizmetlere imza atacaklarının sözünü vererek, kaynaşma ve dayanışma adı altında kendilerini bir araya getiren Adıyamanlılar Vakfına teşekkür ettiler.

 

Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal Başkanlığında düzenlenen toplantıya Adıyaman Derneği Başkanı Mehmet Deniz, Vakıf Başkan Yardımcılarından Mehmet Yalçın, İzzet Ayaz, Abuzer Korkmaz, Belediye Meclis Üyelerinden Haci Orhan, Zeynel Yılmaz, Cuma Durak, Ahmet Melik, Mahmut Yılmaz ve İsmail Akkaya katıldı.

 

Toplantıya Sanatçılar ve Medya derneği de katıldı

 

Adıyamanlılar Vakfı yöneticilerin ve belediye Meclis Üyelerin istişare toplantısına Sanatçılar ve Medya Derneği de hazır bulundu. Dernek başkanı İbrahim Harikases ve beraberinde çok sayıda sanatçı ve medya dostlarında katıldığı toplantıda Sanatçılar, Türkçe ve Kürtçe türkü ve ilahiler söyleyerek toplantıya renk kattılar.

 

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ömer Özkartal ise, yeni kurulan ve içinde çok sayıda sanatçı ve medya dostlarımızın da yer aldığı Sanatçılar ve Medya Derneğini ağırlamaktan büyük bir kıvanç duyduğunu belirterek, ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

 

Haber: Abdulkerim SONKAYA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu