GENEL

Gersoy-Der’de Kongre Öncesi İstişare Toplantısı

Gergerliler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür derneğinin iki yılda bir mayıs ayının son haftası yapılan genel kurulu öncesi istişare amaçlı toplantı yapıldı.

 

İstişare toplantısına yaklaşık otuz kişi katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Mahmut Özdemir, konuşmasında ;

 

“Değerli Gergerliler, 1998 yılında kurulan derneğimiz her kongre öncesi yapılan istişare toplantısı için bir aradayız.

 

Toplantımızın temel amacı siz değerli Gergerli hemşerilerimizi ve üyelerimizi önümüzdeki hafta yapılacak olan genel kurul öncesi bilgilendirmek, fikirlerinizi almak ve derneğimizi genel kurula hazırlamaktır.

 

Derneğimizde her genel kurul öncesi olduğu gibi önümüzdeki hafta yapılacak genel kurulda görev almak isteyen arkadaşlarımız olabilir. Yönetime katkı sunmak isteyen arkadaşlarımız veya üyelerimiz olabilir en azından arkadaşlarımızın fikrini almak ve derneğimize katkı sağlayacağına inanıyoruz.

 

Derneğimiz kurulduğu günden bu yana görev yapan değerli başkanlar ve yönetim kurulu üyelerine verdikleri emekten dolayı teşekkür ederim. Onlardan devir aldığımız bu görevi iki yıldır yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte bir adım daha ileri götürme çabası içinde olduk.

 

Görev yaptığımız bu iki yıl içinde sizin destek ve katkılarınızla bir çok sosyal etkinlik gerçekleştirdik. Futbol turnuvası, piknik şöleni ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs desteği gibi.

 

Bu istişare toplantısının halkımıza ve derneğimize hayırlı uğurlu  olmasını diliyorum.

 

Zamanınızı ayırıp katılım gösterdiğiniz için teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

 

Katılımcıların fikirlerini açıklamasıyla devam eden istişarenin zaman zaman katılımcıların bir önceki yönetimi eleştirileriyle devam etti. 

 

Önceki yönetimde yer alan ve istişare toplantısınada katılan Hacı Çelik’de yapılan eleştirilerin yersiz ve haksız olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu