ADIYAMAN

Mahsur Kalanların Kurtarılmalarını Temenni Ediyoruz

 

Haksen Adıyaman Şube Başkanı Mahmut Yaman,  “Mahsur Kalanların Kurtarılmalarını Temenni Ediyoruz”

 

Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden emekçiler için yasta olduklarını söyleyen Haksen Adıyaman Şube Başkanı Mahmut Yaman, “Mahsur kalan vatandaşlarımızın da bir an önce kurtarılmalarını temenni ediyoruz” dedi.

 

Haksen Adıyaman Şube Başkanı Mahmut Yaman, Soma’da meydana gelen maden kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı dilerken ve yaralılara acil şifa temennisinde bulundu.

 

Manisa’nın Soma ilçesinde kömür madeninde çıkan yangın sonucunda yaşanan elim kazanın tüm ülkeyi derinden sarstığını belirterek, bütün dualarının göçük altında kalan vatandaşlar için olduğunu belirten Haksen Adıyaman Şube Başkan Mahmut Yaman, “Yaşanan bu acı olay tüm ülkeyi derinden sarmış ve yasa boğmuştur. Ülke olarak hepimizin başı sağolsun. Dualarımız göçük altında kalan vatandaşlarımızın en kısa sürede sağ salim kurtarılması ve yararlıların acil şifa bulması içindir. Bir daha böyle acı olayları yaşamamak temennisi ile hayatını kaybeden vatandaşların ailesine bir kez daha Allah’tan sabır vermesini diliyoruz” diye konuştu.

 

Kazada hayatını kaybeden işçilere Allah’tan rahmet ve ailelerine sabır, yaralılara da acil şifalar dileyen Başkan Mahmut Yaman, “Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan rahmet milletimize başsağlığı dileriz. Soma’daki kömür ocağında meydana gelen trafo patlaması nedeniyle çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve göçük altında mahsur kaldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Göçük altından yaralı olarak çıkan madencilerimize 'geçmiş olsun' dileklerimizi sunuyor, kurtarma çalışmalarından sevindirici haberler gelmesini temenni ediyoruz. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, başta ülkemiz ve aileleri olmak üzere yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dileklerimizi sunarız. Mahsur kalan vatandaşlarımızın da bir an önce kurtarılmalarını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yusuf Uğur /Adıyaman

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu